بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شد

هشت بازی از این سرویس خارج می‌شود

بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Xbox Game PassStranger Things 3: The Game

در ماه آوریل بازی‌های Stranger Things 3: The Game ،Journey to the Savage Planet و چند بازی دیگر به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

به تازگی عناوین هیجان‌انگیزی از جمله Nier: Automata ،Totally Reliable Delivery Service برای ایکس‌باکس وان و Overcooked 2 برای ویندوز، در سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس قرار گرفتند. از طرفی، در تاریخ ۲۱ فروردین، شاهد اضافه شدن بازی Alvastia Chronicles برای کاربران ایکس‌باکس وان خواهیم بود. در این بازی نقش‌آفرینی ماجراجویی، یک خواهر و برادر با نام‌های آلن و المیا، سفر خود را برای گرفتن انتقام مرگ والدینشان آغاز کرده و برای از بین بردن همه‌ی هیولاها در جهان مبارزه می‌کنند. بازیکنان می‌توانند در این بازی در گروه‌های ۱۳ نفره به مبارزه با دشمنان پرداخته، تجهیزات خود را بهبود بخشیده و مراحل بسیاری را به پایان برسانند. این اثر به زودی برای کاربران ویندوز ایکس‌باکس گیم‌پس هم اضافه خواهد شد.

در ۲۱ فروردین، Journey to the Savage Planet هم برای کنسول به سرویس اضافه می‌شود. در این بازی اول شخص ماجراجویی، شما به‌عنوان عضو جدیدی از Kindred Aerospace بازی خواهید کرد که با تجهیزات کم و بدون برنامه‌ی واقعی روی یک سیاره‌ی نامشخص سقوط کرده و باید به این مسئله پی ببرید که آیا این سیاه مناسب سکونت انسان‌ها هست یا خیر؟ به همین جهت باید با جستجو در محیط‌های مختلف بازی، به کشف گونه‌های مختلف گیاهی و جانوری مشغول شوید.

عناوین بعدی‌ای که قرار است در همان تاریخ برای کاربران ویندوز ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس قرار بگیرند، Football Manager 2020 و بازی نقش‌آفرینی Mistover خواهد بود. 

خبر خوب برای طرفداران Stranger Things آن است که Stranger Things 3: The Game هم جزو این عناوین خواهد بود و کاربران ویندوز می‌توانند آن را به‌زودی تجربه کنند. در بازی همانند سریال Stranger Things، کار تیمی بسیار مهم بوده و بازیکنان می‌توانند برای کشف دنیای هاوکینز و حل معما‌ها و نبردها، از دوستان خود در یک تعامل دو نفره بهره بگیرند.

بازی‌های زیر در (۲۷ فروردین) ۱۵ آوریل از ایکس‌باکس گیم‌پس حذف خواهند شد:

  • The Book of Unwritten Tales 2 (کنسول)
  • Fez (ویندوز)
  • Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (کنسول)
  • Into the Breach (ویندوز)
  • MX vs ATV Reflex (کنسول)
  • Prey (کنسول و ویندوز)
  • Samurai Showdown 2 (کنسول)
  • Valkyria Chronicles (ویندوز)

در کنار اخبار بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass، باید بدانید که پرک‌های جدیدی هم‌ در دسترس کاربران قرار گرفته است. هم‌اکنون هم در رایانه‌های شخصی و هم در ایکس‌باکس وان، می‌توانید ۵ هزار امتیاز MyTeam و ۳۰ بوست مهارتی از NBA 2K20، یک بسته‌ی پنج‌گانه برای Smite و سه تاک رایگان در World of Tanks دریافت کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا