بازی NieR: Automata به سرویس Xbox Game Pass خواهد آمد

سرویس محبوب ایکس‌باکس به‌زودی در کشور ژاپن هم در دسترس قرار می‌گیرد

بازی Nier: Automata به Xbox Game Pass

شرکت Square Enix به طور رسمی اعلام کرد که بازی موفق NieR: Automata به‌زودی در سرویس محسوب Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

عنوان NieR: Automata که در سال ۲۰۱۷ میلادی برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 و یک سال بعد برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت، توسط استودیوی PlatinumGames ساخته و شرکت Square Enix منتشر شد. این بازی در واقع ادامه‌ای بر عنوان NieR در سال ۲۰۱۰ است که خود یک نسخه‌ی فرعی از سری Drakengard محسوب می‌شود. عنوان NieR Automata به لطف کیفیت بالا در تمامی بخش‌ها، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ شناخته شد و جوایز مختلفی را کسب کرد. مخاطبان هم از آن به‌خوبی استقبال کردند و در فاصله‌ی سه سال از انتشار ۴.۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

حال به نظر می‌رسد که بازی NieR: Automata قرار است به سرویس محبوب Xbox Game Pass راه پیدا کند. طبق اعلام شرکت Square Enix این عنوان در روز دوم یا سوم آپریل (۱۴ یا ۱۵ فروردین) در سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت. در یک سال گذشته Square Enix روی خوش زیادی به این سرویس نشان داده و عناوینی چون نسخه‌های مختلف دو فرنچایز بزرگ خود یعنی Final Fantasy و Kingdom Hearts را هم به این سرویس اضافه کرده است.

برخی منابع ادعا می‌کنند که با توجه به اقبال ناشرهای ژاپنی نسبت به این سرویس، در آینده‌ای نه‌ چندان دور شاهد انتشار آن در کشور ژاپن هم خواهیم بود. در حال حاضر مایکروسافت هیچ واکنشی نسبت به این قضیه نشان نداده است.

این تنها خبر مربوط با سری NieR برای امروز نیست. بازسازی قسمت اول با عنوان NieR Replicant ver. 1.22474487139 هم در دهمین سالگرد انتشار آن رونمایی شده که برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در حال ساخت است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا