سخنان رئیس ایکس باکس درباره شرکت اکتیویژن بلیزارد

خریدی باور نکردنی در راستای پیشرفت خارق‌العاده ایکس باکس!

رئیس ایکس باکس و اکتیویژن بلیزارد

مایکروسافت بیش از آن چیزی که تصورش را داشتیم روی نسل نهم سرمایه گذاری کرده و حرکت اخیر آن‌ها هر کسی را، به خصوص طرفداران رقیب یعنی سونی را دیوانه می‌کند. مایکروسافت شرکت اکتیویژن بلیزارد را خرید!

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس تیم ایکس باکس در راستای این خرید نجومی با مبلغ ۶۸.۷ میلیارد دلار از طرف مایکروسافت، بیانیه‌ای نسبتا طولانی را منتشر کرد که قصد داریم نگاهی به آن داشته باشیم.

به عنوان یک تیم، ماموریت ما افزایش شادی و گسترش دنیای بازی‌های ویدیویی برای هر شخصی در دنیاست. ما همه مطلعیم که بازی‌های ویدیویی پویاترین و پر جنب و جوش‌ترین سرگرمی جهان ما هستند و همچنین قدرت روابط اجتماعی و دوستی‌هایی که بازی‌های ویدیویی ایجاد کرده‌اند را می‌دانیم.

ما در همه حال به دنبال این ماموریت خود هستیم و مفتخریم اعلام کنیم که مایکروسافت برای خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد با آن‌ها به توافق رسیده است.

طی دهه‌های اخیر، استودیوها و تیم‌های شرکت اکتیویژن بلیزاد موفق شده‌اند شادی و احترام انبوهی را برای میلیاردها انسان در سرتاسر جهان به ارمغان بیاورند. ما از اینکه فرصت همکاری با آن‌ها را به دست آورده‌ایم بسیار خرسند بوده و از این پس با افرادی با استعداد، عالی و البته متعهد به کار بسیاری در استودیوهای Activision، Blizzard، Beenox، Demonware، Digital Legends، High Moon، Infinity Ward، King، Major League Gaming، Radical Entertainment، Raven Software، Sledgehammer Games، Toys for Bob، Treyarch و بسیاری تیم‌های دیگر در این شرکت بزرگ همکاری خواهیم داشت.

بدون شک تا پیش از عقد کامل قرارداد بین دو شرکت، اکتیویژن و بلیزارد به صورت جداگانه به فعالیت خواهند پرداخت و پس از آن، تیم اکتیویژن بلیزارد به من (فیلم اسپنسر) رئیس بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت گزارش خواهد داد.

بدون شک در آینده نزدیک ما شاهد انتشار بسیاری از بازی‌های شرکت اکتیویژن بلیزارد در سرویس ایکس باکس گیم پس و پی‌سی گیم پس خواهیم بود. همچنین باید اعلام کنیم که تعداد کاربران سرویس گیم پس از مرز ۲۵ میلیون نفر گذشته است. ما مانند همیشه به افزودن ارزش و بازی‌های روز به سرویس ایکس باکس گیم پس می‌پردازیم.

فرنچایزهای خارق‌العاده شرکت اکتیویژن بلیزارد همچنین سرعت پیشرفت برنامه‌های ما برای سرویس Cloud Gaming را افزایش داده و به افراد بیشتری در سرتاسر دنیا اجازه بهره بردن از جامعه ایکس باکس با استفاده از گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ و دیگر دستگاه‌های هوشمندی که در اختیار دارید را می‌دهند. بازی‌های اکتیویژن بلیزارد در پلتفرم‌های متفاوت تجربه شده و ما قصد داریم این پیشرفت را بیش از پیش پشتیبانی کنیم.

به عنوان یک شرکت، مایکروسافت به مسیر سفر ما برای استفاده از تمام جنبه‌های بازی‌های ویدیویی چه برای کارمندان خود و چه برای کاربران مقید است. ما به شدت به فرهنگ‌های به وجود آمده توسط استودیوها پایبند هستیم. ما همچنین باور داریم که موفقیت خلاقانه و خود مختاری یک بخش، به طور همگام باعث احترام و بزرگی برای هر شخص می‌شود. ما همه تیم‌ها و رهبران را به این مسیر، متعهد نگه می‌داریم. ما به دنبال پیشرفت فرهنگ پویای خود در تیم‌های اکتیویژن بلیزارد هستیم.

در جای جای جهان هیچ جایی بهتر از دنیای بازی‌های ویدیویی برای سرگرمی و ارتباط وجود ندارد و هیچ زمانی بهتر از حالا برای بازی کردن وجود نداشته است. همین گونه که به دنبال گسترش شادی و بازی‌های ویدیویی هستیم، به تمام دوستان خود در اکتیویژن بلیزارد خوش آمد می‌گوییم.

به نظر ما سخنان اسپنسر بسیار امیدوار کننده و محترم هستند و خرید این شرکت می‌تواند بار دیگر ایکس باکس را در رقابت میان سونی و مایکروسافت پیش بیندازد. نظر شما درباره سخنان فیلم اسپنسر چیست؟ ما منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا