1%
  • 0/10

فیلم جدید مردان ایکس اثری زنانه خواهد بود!

انتشار جزئیات بیشتر از داستان

فیلم جدید مردان ایکس اثری زنانه خواهد بود! ۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید مردان ایکس

اگر ادعای یکی از افشاگرهای حوزه سینما و تلویزیون صحت داشته باشد، فیلم جدید مردان ایکس روی شخصیت‌های مونث تمرکز بیشتری خواهد داشت.

مدتی پس از اینکه ادغام فاکس قرن بیستم و والت دیزنی (Walt Disney) صورت گرفت، بطور رسمی اعلام شد جهش یافتگان یا مردان ایکس به فرنچایز Marvel Cinematic Universe خواهند آمد. دست اندرکاران در استودیوی مارول اطلاعات بیشتری در این باره به اشتراک نگذاشتند و همین موضوع باعث شد گمانه زنی‌هایی درباره زمان و چگونگی رخ دادن این اتفاق بوجود بیاید.

طبق اطلاعات موجود، استودیوی مارول سرانجام کار روی ریبوت مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) را آغاز کرده است. به بیان دقیقتر، مدیران اجرایی جلساتی را با حضور نویسندگان برگزار کرده تا ایده‌هایشان را شنیده و پس از ارزیابی، بهترین مورد را برای ساخت یک اثر سینمایی انتخاب کنند. اینطور که بنظر می‌رسد، برخی از مباحث مطرح شده در جلسات به بیرون درز پیدا کرده است.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای حوزه سینما و تلویزیون بوده و اخیراً اطلاعاتی را از داستان فیلم جدید مردان ایکس لو داده است. طبق ادعای او، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول می‌خواهد اثری بسازد که تا جای ممکن با مجموعه مردان ایکس متعلق به فاکس قرن بیستم متفاوت باشد. در همین راستا، بخش عمده تمرکز داستان روی شخصیت‌های مونث خواهد بود.

اطلاعاتی که دنیل ریچمن از فیلم جدید مردان ایکس فاش کرده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. او گفته اینبار خبری از مگنتو نیست و شخصیت منفی داستان مستر سینیستر (Mister Sinister) خواهد بود. او یک ابرشرور بوده که اواخر دهه ۸۰ میلادی برای نخستین بار به صفحات کمیک بوک آمد. مستر سینیستر یک دانشمند بود که شدیداً تحت تاثیر چارلز داورین (Charles Darwin) قرار داشت و می‌خواست انسان‌ها را به موجوداتی بی نقص تبدیل کند.

اگر اطلاعاتی که از سوی دنیل ریچمن لو رفته صحت داشته باشد، احتمال تغییر در آن‌ها وجود دارد. به هر حال، پروژه در روزهای ابتدایی ساخت بوده و حتی فیلمنامه آن نوشته نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments