1%
  • 0/10

آیا شاهد بازگشت مگنیتو مایکل فاسبندر خواهیم بود؟

بازیگر این نقش پاسخ می‌دهد

آیا شاهد بازگشت مگنیتو مایکل فاسبندر خواهیم بود؟ ۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
مگنیتو مایکل فاسبندر

وقت آن فرا رسیده تا به گمانه زنی درباره بازگشت مگنیتو مایکل فاسبندر پایان داده و به جوابی قطعی برسیم.

پس از اینکه X-Men: The Last Stand و X-Men Origins: Wolverine نتوانستند از پس انتظارات برآمده و رضایت طرفداران را جلب کنند، فاکس قرن بیستم تصمیم گرفت سری فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) را ریبوت کند. در همین راستا، X-Men: First Class را ساخت که مخاطب را به دهه ۶۰ میلادی برده، نخستین ملاقات پروفسور ایکس و مگنتیو را به نمایش گذاشته و نحوه تشکیل گروه مردان ایکس را شرح می‌دهد.

از آنجایی که X-Men: First Class در سال‌های جوانی شخصیت‌های اصلی روایت می‌شود، نقش مگنیتو به مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) سپرده شد. او که از پس انتظارات برآمده بود، شخصیت مزبور را در فیلم‌های X-Men: Days of Future Past، X-Men: Apocalypse و Dark Phoenix هم به تصویر کشید. حالا که مردان ایکس قرار است به Marvel Cinematic Universe اضافه شوند، طرفداران می‌خواهند بدانند کدام شخصیت‌ها بازمی‌گردند.

اینطور که بنظر می‌رسد، Dark Phoenix خداحافظی طرفداران با مگنیتو مایکل فاسبندر بود. بازیگر ایرلندی اخیراً مصاحبه‌ای را با جاش هوروویتز (Josh Horowitz) انجام داده و در آن به گمانه زنی‌ها درباره بازگشتش در نقش اریک لنشر پایان داده است:

بنظر من تجربه خوبی داشتیم. کاملاً از آن لذت بردم. وقتی ساخت فیلم Dark Phoenix به انتها رسید، به خودم گفتم: «خوش شانس بودی. تجربه شگفت انگیزی بود.»

از زمان‌هایی که این نقش را ایفا کردم لذت بردم و فکر می‌کنم به پایان رسیده باشد.

دنیای سینمایی مارول حالا روی مولتی ورس و مفاهیم مرتبط با آن تمرکز دارد. یکی از مهمترین مفاهیم، واریانت‌ها یا نسخه‌های مختلف یک شخصیت هستند که در جهان‌های موازی زندگی می‌کنند. همین موضوع باعث شده احتمال بازگشت نسخه‌های قدیمی شخصیت‌ها مطرح شود. بخصوص اینکه چندی پیش رسماً تایید شد همه فرنچایزهای ابرقهرمانی‌ای که توسط دیگر شرکت‌ها بر اساس کمیک بوک‌های مارول ساخته شده بودند بخشی از مولتی ورس هستند.

منابع غیررسمی مدعی شده‌اند شخصیت مگنیتو در فیلم Deadpool 3 حضور داشته و نقش آن را مانند گذشته سر ایان مک کلن (Sir Ian McKellen) ایفا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments