برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

انتظارات پایین از فروش X-Men: Dark Phoenix در هفته اول

عملکرد ناامیدکننده‌ی مردان ایکس

انتظارات پایین از فروش X-Men: Dark Phoenix در هفته اول ۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ اخبار سینما کپی لینک
فروش X-Men: Dark Phoenix

دوازدهمین فیلم از مجموعه مردان ایکس هفته آینده به روی پرده خواهد رفت. برآوردهای اولیه از فروش X-Men: Dark Phoenix در هفته اول چندان امیدوارکننده نیست.

طبق برآوردهایی که توسط کارشناسان هالیوود انجام شده، آخرین فیلم از مجموعه مردان ایکس که توسط فاکس قرن بیستم ساخته شده در هفته اول اکران خود فروش فوق العاده‌ای نخواهد داشت. انتظار می‌رود این فیلم در محدوده ۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد و در صورتی که نتواند در هفته اول بیشتر از ۵۳ میلیون دلار بفروشد، لقب کم‌فروش‌ترین فیلم تاریخ این مجموعه در هفته اول را از The Wolverine خواهد ربود.

این رقم‌ها همگی حدس و گمان هستند اما چشم‌انداز خوبی نسبت به انتظارات از این فیلم را به دست می‌دهند. در صورتی که فاکس، که حالا تحت مالکیت دیزنی درآمده، در زمان باقیمانده روی بازاریابی خود تلاش بیشتری کند، شاید فروش X-Men: Dark Phoenix راضی‌کننده باشد. خبر بازگشت حقوق کاراکتر‌های این مجموعه به مارول شاید از دلایل اثرگذار در عدم خوش‌بینی به این فیلم بوده، اما حتی پروپاقرص‌ترین طرفداران مردان ایکس هم پس از فیلم‌های ناامید‌کننده این مجموعه و همچنین تریلرهای نه‌چندان جذاب، میل خود نسبت به آن را از دست داده‌اند.

در هر صورت نمی‌توان با قطعیت از پایین بودن میزان فروش X-Men: Dark Phoenix سخن گفت. باید تا اکران فیلم در ۱۵ خرداد صبر کنیم تا ببینیم آیا این فیلم حسن ختامی برای مجموعه دوست‌داشتنی مردان ایکس خواهد بود یا خیر؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments