برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اقتباس World War Hulk ساخته شده اما متوجه‌اش نشده‌اید!

اقتباس World War Hulk ساخته شده اما متوجه‌اش نشده‌اید! ۱۱ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ساخت اقتباس World War Hulk

طبق ادعای یکی از افشاگران مشهور سینما و تلویزیون به نام Cosmic Circus، ساخت اقتباس World War Hulk آغاز شده است.

مارول کمیک بوک‌های شاخص زیادی داشته که هنوز تعداد قابل توجهی از آن‌ها مورد اقتباس قرار نگرفته است. یکی از آن‌ها، مجموعه World War Hulk است که نخستین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی پخش شد و اقدامات انتقامجویانه هالک (Hulk) علیه ابرقهرمانان زمین را به تصویر می‌کشد. به بیان دقیقتر، غول سبز بخاطر کارهایش به سیاره ساکار تبعید شده اما در میانه راه سفینه منفجر شده و همسرش می‌میرد. او که ابرقهرمانان را مقصر می‌داند، پس از افزایش قدرت به زمین بازمی‌گردد.

The Cosmic Circus یکی از افشاگرانی به شمار می‌رود که توانسته در حوزه فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهانی به شهرت برسد. او اخیراً اعلام کرده ساخت اقتباس World War Hulk آغاز شده و حتی بخشی از آن به تصویر کشیده شده اما طرفداران متوجه‌اش نشده‌اند. The Cosmic Circus همچنین گفته بخشی از خط داستانی جنگ جهانی هالک در آثار قدیمی مارول مانند The Falcon and the Winter Soldier ،Spider-Man: Far From Home و Secret Invasion به نمایش گذاشته شده است.

طبق توضیحات The Cosmic Circus، رهبران کشورهای مختلف از ابرقهرمانان ترسیده و حالا که دیگر گروه انتقام جویان وجود ندارد، نسبت به تهدیدهای آینده نگران هستند. به همین دلیل، شاهد تلاش‌هایشان برای ساخت ابرسرباز و ابرقهرمان‌هایی هستیم که تحت کنترل خودشان باشند. برای مثال، می‌توان به اقدام فرانسه برای سرقت ویبرانیوم یا تلاش‌های سازمان سیا برای دستیابی به این فلز ارزشمند اشاره کرد. همچنین در فیلم Thunderbolts ظاهراً شاهد رونمایی از یک ابرسرباز جدید خواهیم بود.

The Cosmic Circus در ادامه به سریال She-Hulk: Attorney At Law اشاره کرد که در آن هالک درباره خون خود و کارهایی که می‌توان با آن کرد، هشدار می‌دهد. علیرغم هشدارهای او، بدترین کابوسش در نهایت رنگ حقیقت به خود گرفته و تلاش دولت‌های مختلف از جمله آمریکا به ساخت هالک‌های متعدد منجر می‌شود. یک مورد را در فیلم Captain America: Brave New World و در قالب رد هالک مشاهده خواهیم کرد.

اطلاعاتی که افشاگر مشهور به اشتراک گذاشته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. The Cosmic Circus گفته ساخت هالک‌های مختلف باعث می‌شود بروس بنر کنترل خود را از دست داده و بار دیگر شاهد هالک وحشی باشیم. او همچنین گفت نبرد غول سبز و رد هالک زودتر از چیزی که انتظار می‌رود، رخ خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments