#مهسا_امینی

سومین فیلم اختصاصی هالک در دست ساخت است؛ انتشار اطلاعات اولیه

مارول سرانحام امتیاز غول سبز را بدست آورده است

سومین فیلم اختصاصی هالک

با توجه به گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Geeks WorldWide قرار گرفت، سومین فیلم اختصاصی هالک هم اکنون مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد.

هالک یکی از اولین ابرقهرمان‌هایی است که به Marvel Cinematic Universe پیوست. نسخه لایو اکشن او با نقش‌آفرینی ادوارد نورتون (Edward Norton) در The Incredible Hulk معرفی شد تا شرایط برای حضورش در دیگر آثار مهیا باشد. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و مدیران استودیو مارول مجبور شدند به همکاری خود با نورتون پایان داده و مارک رافلو (Mark Ruffalo) را به عنوان بازیگر جدید بروس بنر انتخاب کنند. رافلو نخستین بار در The Avengers هالک را به تصویر کشید و از آن زمان تاکنون همچنان وظیفه مشابهی را بر عهده دارد.

اگرچه هالک یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمان‌های Marvel Cinematic Universe به شمار رفته و پتانسیل بالایی دارد، تنها یک فیلم سینمایی بر اساس او ساخته شده است. دلیل این اتفاق را باید در مسائل حقوقی جستجو کرد. یونیورسال پیکچرز دارنده امتیاز پخش فیلم‌های اختصاصی هالک بوده و مارول هم امتیاز ساخت آثاری را دارد که با محوریت غول سبز ساخته شده‌اند. مارول، زیرمجموعه والت دیزنی بوده و والت دیزنی هم ترجیح می‌دهد تمامی آثار را شخصا روی پرده نقره‌ای ببرد. در نتیجه، نمی‌تواند با اکران فیلم اختصاصی هالک توسط یونیورسال کنار بیاید. بدین ترتیب، طی دو دهه گذشته به جز The Incredible Hulk اثری ساخته نشد که روی بروس بنر تمرکز داشته باشد. در ضمن، در سال ۲۰۰۳ اثری به نام Hulk ساخته شد که هیچ ارتباطی با MCU ندارد.

وب سایت Geeks WorldWide با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شد سومین فیلم اختصاصی هالک در دست ساخت بوده و هم اکنون در فاز اولیه قرار دارد. به بیان دقیق‌تر، نویسنده یا نویسندگان هم اکنون مشغول آماده‌سازی فیلمنامه هستند. نویسنده مطلب همچنین در بخش دیگری از گزارش خود فاش کرد این اثر World War Hulk نامگذاری شده و مطابق انتظار، بر اساس کمیکی به همین نام ساخته می‌شود. در حال حاضر اطلاعاتی از دست‌اندرکاران پروژه مانند تهیه‌کننده یا نویسنده موجود نیست اما منابع GWW فاش کرده‌اند فیلم اواخر سال آینده میلادی جلوی دوربین می‌رود. در صورتی که این ادعا صحت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت اواخر ۲۰۲۳ یا در نیمه نخست ۲۰۲۴ روی پرده نقره‌ای بیاید.

کمیک World War Hulk دنباله‌ای برای Planet Hulk است. پس از اینکه یک بمب گاما منفجر شده و باعث می‌شود هالک کنترل خود را از دست داده و به لاس وگاس حمله کند، ایلومیناتی (گروهی از ابرقهرمانان) به این نتیجه می‌رسند که غول سبز بیش از حد خطرناک بوده و نباید در زمین بماند. در نتیجه، او را فریب داده و به فضا می‌فرستند. غول سبز طی اتفاقاتی در سیاره ساکار سقوط کرده و مجبور می‌شود در مبارزاتی شرکت کند. او در ادامه نه تنها تمامی افراد حاضر در مسابقات را از بند اسارت آزاد می‌کند، بلکه محبوبیت زیادی را بدست می‌آورد. بروس بنز همچنین کنترل ساکار را بدست می‌گیرد.

هالک بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد سفینه‌ای که او را به ساکار آورد، به یک بنای تاریخی تبدیل کند. حالت تخریب خودکار سفینه طی اتفافی فعال شده و باعث ایجاد یک موجود انفجار عظیم می‌شود؛ موجی که جان همسر بروس بنر را می‌گیرد. از آنجایی که سفینه توسط انتقامجویان ساخته شده بود، تصمیم می‌گیرد به همراه افرادش به زمین آمده و انتقام مرگ همسرش را بگیرد.

احتمال صحت داشتن ادعای Geeks WorldWide بالا است. وب سایت MCU Cosmic اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام کرده بود امتیاز شخصیت‌های هالک و نیمور به مارول بازگردانده شده و این استودیو حالا می‌تواند فیلم‌های اختصاصی‌شان را ساخته و هیچ گونه نگرانی‌ای پیرامون انتشار نداشته باشد. در انتها، اگر سومین فیلم اختصاصی هالک در دست ساخت باشد، قطعا در سریال She-Hulk شاهد زمینه‌چینی برایش خواهیم بود.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا