#مهسا_امینی

نام موقت سریال She-Hulk لو رفته است

فاز فیلمبرداری احتمالا به‌زودی آغاز می‌شود

نام موقت سریال She-Hulk

به لطف گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی وب سایت Production Weekly قرار گرفت، نام موقت سریال She-Hulk را می‌دانیم.

پس از چند ماه تاخیر که نتیجه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا بوده، فاز چهارم Marvel Cinematic Universe از راه رسیده است. مارول در فازهای پیشین از فیلم‌های سینمایی برای روایت قصه‌های خود استفاده می‌کرد اما قصه‌های متعلق به فاز چهارم نه تنها روی پرده‌ی نقره‌ای می‌روند، بلکه از طریق سریال‌های تلویزیونی هم روایت خواهند شد. این اتفاق را باید به پای راه‌اندازی سرویس استریم دیزنی پلاس نوشت که کار خود را از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز کرد و طی این مدت، از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر گذشت. تاکنون، WandaVision از دیزنی پلاس پخش شده و طی هفته‌های آتی هم انتشار The Falcon and the Winter Soldier آغاز می‌شود.

همزمان با فیلم‌های سینمایی که مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند، مارول روی چندین پروژه‌ی سریالی هم کار می‌کند. یکی از این سریال‌ها She-Hulk نام داشته و ماجراجویی‌های جنیفر والترز پس از تبدیل شدن به هالک را به تصویر می‌کشد. در حال حاضر نمی‌دانیم این شخصیت در دنیای سینمایی مارول چگونه به قدرت ابرقهرمانی خود دست می‌یابد اما در کمیک بوک‌ها، انتقال خون بروس بنر به او باعث شد به نسخه‌ی خفیف‌تری از هالک دست یابد. در ضمن، جنیفر دختر عموی بروس است. آن دو با وجود اختلاف سنی دوست‌های بسیار نزدیکی بودند اما انتخاب رشته‌های مختلف در دانشگاه باعث شد مسیرشان از یکدیگر جدا شود.

وب سایت Production Weekly با انتشار یک گزارش اختصاصی نام موقت سریال She-Hulk را فاش کرده است. با توجه به آن، پروژه‌ی مزبور تحت عنوان Clover جلوی دوربین می‌رود. چند ماه پیش گزارشی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سازندگان کلمه‌ی Libra را به عنوان نام موقت سریال انتخاب کرده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، نظرشان عوض شده و نام موقت را تغییر داده‌اند. در حال حاضر نمی‌توان گفت کلمه‌ی Clover به چه چیزی اشاره دارد اما مشخص شدن نام موقت سریال را می‌توان به فال نیک گرفت. این موضوع نشان می‌دهد گزارش‌های غیر رسمی حقیقت داشته و نخستین اقتباس سریالی هالک-دخت در ماه مارس سال جاری میلادی جلوی دوربین می‌رود.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با نشریه‌ی Emmy Magazine انجام داد و در جریان آن، اطلاعات مهمی را از سریال She-Hulk به اشتراک گذاشت. طبق گفته‌ی فایگی، هر قسمت در حدود نیم ساعت زمان دارد، در حالی که تماشای هر قسمت دیگر سریال‌های ابرقهرمانی مارول در حدود یک ساعت طول می‌کشد. مدیر مارول فایگی همچنین گفت برای ساخت اولین اقتباس لایو اکشن هالک-دخت از ترکیب المان‌های کمدی و دادگاهی استفاده خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا