تماشا کنید: تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands مشخص شد

نخستین قسمت سریال Shadowlands Afterlives از راه رسید

تماشا کنید: تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت بلیزارد اینترتینمنت با نمایش تریلری یک دقیقه‌ای در جریان گیمزکام 2020، تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands را اعلام کرد.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت که در رویداد گیمزکام 2020 حضور دارد، اخبار بسیار مهمی را با طرفداران وارکرافت به اشتراک گذاشت. به لطف تریلری یک دقیقه‌ای که به نمایش درآمد، تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands را می‌دانیم. بر این اساس، هشتمین بسته‌ی الحاقی World of Warcraft از تاریخ ۶ آبان (مصادف با ۲۷ اکتبر) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. طبق اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده بود، بسته‌ی الحاقی Shadowlands نه تنها دنیای کاملا جدیدی را اضافه می‌کند، بلکه حداکثر سطحی که کاربران می‌توانستند به آن دست یابند را هم تغییر می‌دهد. کاربران در گذشته می‌توانستند با تجربه‌ی بازی سطح خود نهایتا به ۱۲۰ برسانند اما از این پس بالاترین سطح، رقم ۶۰ خواهد بود.

دو روز پیش بود که بلیزارد اینترتینمنت از انیمیشن سریالی Shadowlands Afterlives رونمایی کرد و حالا هم در جریان گیمزکام 2020 نخستین قسمت آن منتشر شده است. این ویدیو در حدود هفت دقیقه زمان داشته و سعی می‌کند به شخصیت اوثر لایت‌برینگر بپردازد که پس از مرگ به Bastion (یکی از چهار منطقه‌ی موجود در دنیای پس از مرگ) انتقال پیدا کرد. آرتاس نه تنها اوثر را به قتل رساند، بلکه مردم و پادشاهش را هم به کام مرگ فرستاد. از همین رو، شخصیت اصلی انیمیشن می‌خواهد عدالت را برقرار کرده و آرتاس را به خاطر اعمالش مجازات کند. در ضمن، سریال Shadowlands Afterlives مجموعا چهار قسمت دارد. از آن‌جایی که قسمت اول روی Bastion تمرکز دارد، می‌توان انتظار داشت قسمت‌های بعدی Ardenweald ،Maldraxxus و Revendreth را نشان دهند.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی World of Warcraft هم اکنون برای دو سیستم عامل ویندوز و مک در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا