عرضه‌ی World of Warcraft: Shadowlands به تعویق افتاده است

سازندگان به زمان بیشتری برای بهینه‌سازی نیاز دارند

انتشار World of Warcraft: Shadowlands

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت با انتشار یک بیانیه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از تاخیر در عرضه‌ی World of Warcraft: Shadowlands خبر داده است.

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت در جریان BlizzCon 2019 از هشتمین بسته‌ی الحاقی World of Warcraft تحت عنوان Shadowlands رونمایی کرد و از همان موقع آن را برای پیش‌خرید در دسترس قرار داد. جدیدترین محتوای این بازی آنلاین قرار بود اواخر ماه جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد. از همین رو، روند انتشار اطلاعات و تریلرهای تبلیغاتی سرعت بیشتری به خود گرفت. با وجود این موارد، علاقه‌مندان باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند؛ زیرا برنامه‌ریزی‌ها تغییر کرده است.

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت با انتشار یک بیانیه‌ی نسبتا طولانی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از تعویق در عرضه‌ی World of Warcraft: Shadowlands خبر داده است. طبق آنچه در متن آمده، تیم توسعه به زمان بیشتری برای بهینه‌سازی‌، ایجاد تعادل میان بخش‌های مختلف بازی و کار روی حالت Endgame نیاز دارد، به خصوص اینکه Shadowlands پیچیده‌ترین بسته‌ی الحاقی است تاکنون برای وارکرفت در دست ساخت قرار داشت. در این میان، نباید از تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی غافل شد که سرعت توسعه را به میزان قابل‌توجهی کاهش داد. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از بیانیه‌ی جان هایت (John Hight) تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی را مطالعه کنید:

می‌خواهم به اطلاع شما برسانم عرضه‌ی World of Warcraft: Shadowlands به زمان دیگری از سال جاری میلادی موکول شده است. اگرچه تاریخ انتشار جدید هنوز مشخص نیست اما برایمان بسیار مهم بود که در سریع‌ترین زمان ممکن این خبر را به شما اطلاع دهیم. اتخاذ چنین تصمیمی کار شدیدا سختی برای ما بود چون بسیار مشتاق هستیم به تجربه‌ی این بسته‌ی الحاقی بپردازید. با وجود این موارد، می‌دانیم تاخیر در عرضه به نفع بازی و همچنین کاربران خواهد بود.

طی چند ماه گذشته که مشغول بررسی بوده‌ایم، پیشرفت قابل‌توجهی در پولیش ویژگی‌های اصلی و گیم‌پلی داشته‌ایم. در حال حاضر در مرحله‌ای قرار داریم که مناطق جدید، ماموریت‌های حائز اهمیت و داستانی که قصد روایتش را داریم آماده هستند. با این حال، به مرور زمان متوجه شدیم به فرصت بیشتری برای پولیش و ایجاد تعادل میان بخش‌های مختلف، به خصوص بخش‌هایی که به حالت Endgame مرتبط هستند نیاز داریم.

در انتها، برای پشتیبانی، اشتیاق، کمک‌‎های مستمر و بازخوردهایتان تشکر می‌کنیم. به زودی با شما در Shadowlands ملاقات خواهیم کرد.

تهیه‌کننده‌ی اجرایی World of Warcraft در بخش دیگری از بیانیه‌ی خود گفت این بازی در تاریخ ۲۲ مهر (مصادف با ۱۳ اکتبر) به‌روزرسانی‌ای را دریافت می‌کند که حکم یک پیش‌زمینه را برای بسته‌ی الحاقی Shadowlands خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا