1%
  • 0/10

زک اسنایدر از ارتباط واندروومن و سوپرمن در DCEU می‌گوید

افشای رازی از دنیای توسعه‌یافته دی سی پس از ۹ سال

زک اسنایدر از ارتباط واندروومن و سوپرمن در DCEU می‌گوید ۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
ارتباط واندروومن و سوپرمن

زک اسنایدر (Zack Snyder) به تازگی در رویداد از ارتباط واندروومن و سوپرمن در دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) صحبت کرده و آن چه که ابتدا برای این دو شخصیت در نظر داشته را به اشتراک گذاشته است.

این طور که زک اسنایدر گفته، او در ابتدا برنامه داشت تا واندروومن (Wonder Woman) در دنیای سینمایی او منشا کریپتونی داشته باشد. کارها و تصمیمات خلاقانه این کارگردان در طول فعالیتش در دنیای توسعه‌یافته دی سی بسیار بحث‌برانگیز بودند و نهایتا عملکرد ضعیف در باکس آفیس و همچنین عدم موفقیت در جلب نظر منتقدان و طرفداران باعث شده تا او از این مجموعه کنار گذاشته شود.

اما زک اسنایدر در صحبت‌های جدید خود از برنامه‌های اولیه و جالب خود برای ارتباط واندروومن و سوپرمن گفته و این که برنامه‌ریزی کرده بود تا واندروومن با بازی گل گدوت (Gal Gadot) منشا کریپتونی داشته باشد. این صحبت‌ها برخی از شایعات قدیمی با محوریت واندروومن را تائید می‌کند.

علاوه بر این قرار بود تا زئوس (Zeus) نیز در دنیای توسعه‌یافته دی سی یک کریپتونی باشد و شخصیت واندروومن به عنوان دخترش به این شکل با خانواده سوپرمن (Superman) ارتباط پیدا می‌کند. این ایده زک اسنایدر از بازی با توضیح علمی چرایی وجود خدایان به وجود آمده بود.

اگر چه ممکن است این ایده‌های اولیه زک اسنایدر برای عده‌ای از طرفداران جالب به نظر برسد، اما احتمالا تغییرات زیادی که در منشا تعدادی از شخصیت‌ها از جمله واندروومن ایجاد می‌شد، باعث ایجاد بحث و تفرقه در میان طرفداران می‌شد و خیلی‌ها چندان از این ایده حمایت نمی‌کردند.

به هر شکل اکنون دیگر قرار نیست تا شاهد ادامه پیدا کردن دنیای توسعه‌یافته دی سی و ایده‌های زک اسنایدر باشیم، زیرا به‌زودی با ریبوت شدن آن و به وجود آمدن دنیای دی سی (DCU) تقریبا تمام نشانه‌ها از کارهای زک اسنایدر از سینمای دی سی پاک می‌شود و این مجموعه با رهبری جیمز گان (James Gunn)، کارگردان سه‌گانه Guardians of the Galaxy در دنیای سینمایی مارول (MCU) و فیلم The Suicide Squad و با یک سوپرمن و بتمن (Batman) کاملا جدید به کار خود ادامه خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments