#مهسا_امینی

هویت شخصیت منفی Spider-Man: No Way Home سرانجام لو رفت!

تقابل با شش ابرشرور

هویت شخصیت منفی Spider-Man: No Way Home

گزارشگر وب سایت Collider در قسمت جدید پادکست شخصی خود هویت شخصیت منفی Spider-Man: No Way Home را لو داده است.

Spider-Man: Far From Home، دومین فیلم مرد عنکبوتی در Marvel Cinematic Universe بوده و در انتهای آن‌ها، اتفاقات غافل‌گیرکننده‌ای رخ داد. نه تنها هویت واقعی مرد عنکبوتی برای تمام مردم جهان فاش می‌شود، بلکه میستریو برای ابرقهرمان تارزن پاپوش دوخته و او را مقصر فجایای لندن معرفی می‌کند. با در نظر گرفتن چنین پایان‌بندی‌ای، انتظار می‌رفت پیتر پارکر در تازه‌ترین اقتباس سینمایی خود در راستای محافظت از عزیزترین اشخاص زندگی و صد البته رد اتهامات تلاش کند؛ پیش‌بینی‌ای که نادرست از آب درآمد. طبق شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی، Spider-Man: No Way Home به یک موضوع بسیار مهم می‌پردازد: چند جهانی یا مولتی‌ورس.

در صورتی که گزارش‌های غیر رسمی حقیقت داشته باشند، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در Spider-Man: No Way Home حضور دارند تا نسخه‌های متفاوت مرد عنکبوتی را به تصویر بکشند؛ نسخه‌هایی که از جهان‌هایی دیگر به جهان اصلی منتقل شده‌اند. البته لیست شخصیت‌های قدیمی‌ای که بازمی‌گردند به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. در گذشته شایعه شده بود جیمی فاکس (Jamie Foxx) و آلفرد مولینا (Alfred Molina) هم برای ایفای نقش‌های الکترو و دکتر اختاپوس بازمی‌گردند؛ شایعه‌ای که حالا رسمی شده است. مولینا شخصا به صحبت درباره این موضوع پرداخت و گفت دکتر اختاپوسی که در No Way Home به تصویر کشیده می‌شود، همان شخصیتی است که در Spider-Man 2 محصول سال ۲۰۰۴ میلادی حاضر بود.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) گزارشگر وب سایت Collider بوده و یک پادکست شخصی به نام The Sneider Cut دارد. او در قسمت اخیر پادکست خود هویت شخصیت منفی Spider-Man: No Way Home را لو داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، شخصیت‌های اصلی داستان در تازه‌ترین ماجراجویی خود باید مقابل شش ابرشرور قرار بگیرند اما گرین گابلین با نقش‌آفرینی ویلیام دفو (Willem Dafoe) اصلی‌ترینشان است. اسنایدر تاکید داشت نام فیلم هم اشاره‌ای به آنتاگونیست‌ها است که نمی‌توانند به جهان خود بازگردند. او همچنین مدعی شد مارمولک با نقش‌آفرینی کرت کانرز (Curt Connors) و راینو با نقش‌آفرینی پل جیماتی (Paul Giamatti) هم در فیلم حاضر خواهند بود.

مارمولک و راینو در مجموعه فیلم‌های The Amazing Spider-Man زنده ماندند. در نتیجه، بازگشتشان در Spider-Man: No Way Home چندان دور از ذهن نیست اما گرین گابلین در انتهای Spider-Man جان خود را از دست داد. البته می‌توان حدس‌هایی زد. در گذشته گفته شده بود الکترویی که در No Way Home حضور دارد، با الکتروی The Amazing Spider-Man فرق دارد. احتمالا ادعا مزبور در قبال گرین گابلین هم صدق کند.

تعدادی از کاربران فضای مجازی با کنار هم قرار دادن شواهد به این نتیجه رسیده‌اند که تریلر Spider-Man: No Way Home به‌زودی از راه می‌رسد. ریشه گمانه‌زنی در فعالیت‌های اخیر اکانت‌های سونی پیکچرز در کشورهای مختلف مانند ویتنام و اتریش است. تعدادی از آن‌ها هدر خود را به No Way Home تغییر داده‌اند. علاوه بر این، اکانت‌های سونی پیکچرز توییت‌های طنزآمیزی را با محوریت تریلر منتشر کرده‌اند؛ برای مثال، گروهی از کاربران درخواست کرده بودند اکانت انگلستان سونی پیکچرز تریلر سومین قسمت مرد عنکبوتی را به اشتراک بگذارد. اکانت هم در پاسخ عکس یک تریلر (نوعی کامیون) را منتشر کرد که لوگوی No Way Home روی آن دیده می‌شود.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا