پاسخ نهایی: آیا فصل دوم سریال WandaVision ساخته می‌شود؟!

پاسخ مستقیم از کارگردان استودیو مارول

فصل دوم سریال WandaVision - واندا

فصل دوم سریال WandaVision چیزی است که از سال ۲۰۲۰ انواع شایعات درباره آن وجود داشته، اما آیا واقعا ماجرای واندا (Wanda) به سیزن دوم کشیده می‌شود؟

سال ۲۰۲۰ قرار بود تا استودیو مارول، با اکران فیلم Black Widow کار خود در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را شروع کند و با یک استارت تازه سراغ دوره پس از تانوس (Thanos) و سه‌گانه ابدیت (Infinity Saga) برود. با این وجود از آنجا که پاندمی ویروس کرونا اجازه حضور افراد در سینماها را نمی‌داد، این استودیو تصمیم گرفت تا در سرویس استریم تازه راه‌اندازی شده دیزنی پلاس (Disney Plus)، شروع به پخش سریالی فوق‌العاده متفاوت بزند!

مجموعه تلویزیونی وانداویژن (WandaVision)، در حقیقت اولین سریال مارولی بود که بالاخره ماجرای آن مستقیما با جهان سینمایی مارول در ارتباط بود و رسما تایید شد که اتفاقات آن در MCU جریان دارند. با این حال، سبک سریال به حدی عجیب بود که بینندگان تا قسمت چهارم و پنجم هم نمی‌دانستند که چه خبر است و چرا همه چیز سیاه و سفید نشان داده می‌شود! اینکه سازندگان جرأت کردند تا با یک تغییر سبک، روایتی از دوران پس از سه‌گانه موفق ابدیت را به این جذابیت به تصویر بکشند، واقعا تحسین‌برانگیز بود. اما نکته اینجاست که آیا فصل دومی هم برای این سریال پرطرفدار و هیجان‌انگیز در نظر گرفته شده یا که نه؟

تقریبا تمامی شخصیت‌های حاضر در این سریال، در فیلم‌ها و سریال‌های آینده MCU حضور خواهند داشت و خود واندا هم پس از صحنه بعد از تیتراژ و تریلرهایی که دیدیم، ظاهرا نقش بسیار مهمی را در فیلم Doctor Strange 2 بازی می‌کند! اما درباره فصل دوم سریال WandaVision، به تازگی کارگردان سریال Moon Knight پاسخ قطعی درباره آن داده تا طرفداران درباره آینده تلویزیونی واندا و ویژن (Vision)، چندان هم دلخوش نباشند.

چیزی به اسم فصل دوم سریال WandaVision در کار نیست!

طبق اعلام محمد دیاب (Mohammad Diab)، کارگردان سریال Moon Knight که پیش‌تر هیچ تجربه‌ای در کارگردانی آثار دنیای سینمایی مارول نداشته، ظاهرا ساخت فصل دوم سریال WandaVision هرگز مد نظر سازندگان و همچنین کوین فایگی (Kevin Feige) نیست. به گفته او، وانداویژن صرفا یک سریال تک‌فصلی بوده که کارش را هم به بهترین شکل برای آغاز فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness انجام داده است و به همین دلیل نیز نیازی به ساخت سیزن جدید نمی‌بینند.

حال از آنجا که سریال شخصیت آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) به زودی ساخته و پخش می‌شود، احتمالا بسیاری از افراد منتظر هستند تا شاید یکبار دیگر واندا را در این اثر ببینیم. اما نکته قابل توجه اینجاست که اول باید ببینیم که آیا اصلا اسکارلت ویچ (Scarlett Witch) در مولتی‌ورس جنونی که به زودی به راه خواهد افتاد دوام می‌آورد یا که نه! در تریلرهای منتشر شده ظاهرا نقش واندا در فیلم Doctor Strange 2 به شدت حیاتی است و حتی شاید بیشتر از خود استیون استرنج با مولتی‌ورس و به اصطلاح جهان موازی در ارتباط باشد.

بدین ترتیب، اینکه در آینده آیا واندایی وجود خواهد داشت که فصل دوم سریال WandaVision را با آن بسازند خود یک سوال اصلی‌تر خواهد بود، تا اینکه آیا اصلا این سریال وجود خارجی دارد یا که نه. همچنین در نظر داشته باشید که بدن ویژن اصلی پس از این سریال، توانست حافظه خود را به دست آورده و دوباره این مسائل را درک کند. همچنین در یک صحنه حذف شده از سریال WandaVsion، قرار بوده تا ویژن سفید به سراغ دکتر استرنج برود تا پاسخ برخی از سوا‌ل‌های خود را دریافت کند. پس با این حساب، این کاراکتر را بعدها حتما در MCU می‌بینیم و فیلم Doctor Strange 2 می‌تواند بستر خوبی برای حضور او، در مقابل واندایی باشد که قصد دارد برای نجات فرزندان خود هرچیزی را نابود کند!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا