آیا انتشار بازی God of War Ragnarok باز هم با تاخیر مواجه می‌شود؟

طرفداران عصبانی شده‌اند!

آیا انتشار بازی God of War Ragnarok باز هم با تاخیر مواجه می‌شود؟ گلناز کیانی ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
انتشار بازی God of War Ragnarok

جدیدترین قسمت فرنچایز محبوب خدای جنگ یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال است. اما اخباری که اخیرا منتشر شده است باز هم طرفداران را نگران انتشار بازی God of War Ragnarok کرده است.

کوری بارلوگ (Cory Barlog) تهیه‌کننده God of War Ragnarok، نگرانی‌های طرفداران در مورد تاخیر احتمالی تاریخ انتشار بازی را برطرف می‌کند.

زمانی که سونی در ابتدا God of War Ragnarok را معرفی کرد، انتظار می رفت این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. با این حال تاریخ انتشار به دلایلی به تعویق افتاد و تاریخ جدیدتری برای آن در ۹ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۸ آبان ماه) تعیین شد. بازی God of War Ragnarok یکی از عالی‌ترین بازی‌های مورد انتظار امسال است که اگر اخبار ارائه شده حقیقت داشته باشند و بازی به عقب کشیده شود، بسیاری از طرفداران ناامید خواهند شد.

کوری بارلوگ (Cory Barlog) تهیه‌کننده بازی God of War Ragnarok اخیراً در توییتر پستی منتشر کرده و از طرفداران خواسته است تا خونسرد باشند. البته این توییت به جای دعوت طرفداران به آرامش آن‌ها را مشوش‌تر کرد و باعث گمانه زنی‌هایی مبنی بر دوباره به عقب کشیده شدن تاریخ انتشار God of War Ragnarok شد. همچنین این جمله کوتاه بارلوگ باعث ایجاد سر و صدای زیادی در جامعه گیمینگ شده است. شاید در پاسخ به این واکنش بود که بارلوگ در ادامه این توییت توضیح داد که هیچ تاخیری در تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok وجود نخواهد داشت.

با این حال گمانه‌زنی‌های زیادی در توییتر در مورد اینکه چه چیزی الهام‌بخش بارلوگ برای ارسال اولیه توییت بود، وجود دارد. برخی حدس زده‌اند که شاید بارلوگ پس از انتشار بازی Death Stranding که اخیرا برای اشتراک PC Game Pass انجام گرفت، پست‌های منفی زیادی را برای پلی‌استیشن مشاهده کرده است، و بنابراین پیام خونسرد باشید او درواقع واکنشی در پاسخ به این موضوع بوده‌ است. نظریه دیگری که توسط طرفداران مطرح شد این است که God of War Ragnarok ممکن است به زودی یک افشای بحث برانگیز داشته باشد که به طور بالقوه توانایی ناراحت کردن برخی از بازیکنان را دارد. بنابراین طبق این فرضیه بارلوگ در تلاش است تا قبل از موعد طرفداران را آرام کند. اگرچه هیچ مدرک رسمی برای این موضوع وجود ندارد، و در واقع، هیچ نشانه ای وجود ندارد که توییت بارلوگ اصلاً به بازی خدای جنگ مربوط باشد.

این نتیجه گیری عجولانه که هیاهویی در بین طرفداران ایجاد کرد دقیقاً همان چیزی است که باعث ناراحتی مردم از توییت و ترس آنها از تأخیر تاریخ انتشار God of War Ragnarok شد که ظاهراً اتفاق نمی‌افتد، بنابراین ممکن است برای طرفداران بهتر باشد که زیاد به توییت‌های سازندگان توجه نکنند. با اینکه مطمئناً احتمال به تعویق افتادن بازی وجود دارد، اما به نظر نمی‌رسد که سونی بخواهد در مسیر تعیین شده‌ فعلی خود تا انتشار بازی در ۹ نوامبر تغییری ایجاد کند و این شرکت همچنان به تلاش‌های خود برای بازاریابی و تایید محتویات نسخه‌های Jotnar ادامه می‌دهد.

تا به الان بسیاری از بازی‌های ویدیویی که قرار بوده است در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند، از زمان اعلام اخبار انتشارشان تا به الان بار‌ها به تعویق افتاده‌اند. بنابراین پیوستن تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok به این فهرست چندان شگفت‌انگیز نخواهد بود.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر به طور اختصاصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نظر شما راجع به توییت کوری بارلوگ چیست؟ آیا باز هم شاهد تاخیری دیگر در روند انتشار این بازی خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا