آیا اکران فیلم The Marvels در پی اعتصاب اتحادیه بازیگران به‌تعویق خواهد افتاد؟

سرنوشت مبهم دنباله کاپیتان مارول

آیا اکران فیلم The Marvels در پی اعتصاب اتحادیه بازیگران به‌تعویق خواهد افتاد؟ پارسا خلیلی ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۲ سینما
اکران فیلم The Marvels

براساس گزارشی جدید، ادامه داشتن اعتصاب انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران ممکن است اکران فیلم The Marvels را به‌تعویق بیندازد.

در حال حاضر هالیوود در وضعیتی بحرانی قرار دارد، زیرا انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG) برای اولین اعتصاب دوگانه در هالیوود از سال ۱۹۶۰ به صف‌های اعتصاب رفته‌اند. این امر باعث شده تا استودیوها درمورد برنامه اکران پروژه‌های آینده خود تجدید نظر و مراحل تولید پروژه‌های فعلی را تا اطلاع ثانوی متوقف کنند. کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول، اخیرا اعتصابات در حال انجام را ناامیدکننده خواند، به‌ویژه با توجه به برنامه‌ از پیش تعیین شده فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول که طی ماه‌های گذشته حسابی تغییر کرده است.

اکنون به‌دنبال تاخیرهای پیاپی، گزارش جدیدی از بلومبرگ، احتمال به‌تعویق افتادن اکران فیلم The Marvels در پی اعتصابات نویسندگان و بازیگران را مطرح کرد. افرادی که با این موضوع آشنا هستند به نشریه بلومبرگ گفتند که دیزنی در حال ارزیابی مجدد برنامه اکران خود تا پایان سال جاری است و به‌همین دلیل ممکن است برخی از پروژه‌ها را تا اطلاع ثانوی به تاخیر بیاندازد. با این حال تریلر جدید تایید کرده که فیلم همچنان برای اکران در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان ماه) تنظیم شده است. بنابراین جابجا شدن تاریخ اکران کمی دور از ذهن به‌نظر می‌رسد.

دنباله کاپیتان مارول نه‌تنها آخرین اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۳ است، بلکه یکی از مهمترین آثار فاز پنجم است، چون داستانش به پنج فیلم و سریال پیشین فرانچایز پیوند می‌خورد. به‌همین جهت دیزنی و مارول انگیزه خاصی برای اکران The Marvels در تاریخ از پیش تعیین شده خواهند داشت، حتی اگر افرادی مانند بری لارسون (Brie Larson) و ایمان ولانی (Iman Vellani) نتوانند نقشی در کمپین تبلیغاتی آن داشته باشند.

دنباله کیهانی The Marvels فعلا برای اکران در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) تنظیم شده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا