#مهسا_امینی

آیا نخستین تریلر Wandavision طی رویداد Super Bowl منتشر می‌شود؟

پال بتانی این سریال را «دیوانه‌کننده» خواند

نخستین تریلر Wandavision

با توجه به صحبت‌های پال بتانی در مصاحبه‌اش با وب سایت کلایدر، نخستین تریلر Wandavision احتمالا در جریان مسابقه‌ی Super Bowl LIV منتشر می‌شود.

رویدادهای سالانه Super Bowl که برای تعیین قهرمان لیگ فوتبال آمریکایی برگزار می‌شوند، نه تنها برای علاقه‌مندان به ورزش، بلکه برای هنردوستان هم حائز اهمیت است؛ زیرا برگزارکنندگان طی سال‌های گذشته اجرای زنده‌ی خواننده‌های معروف، اجراهای سرگرم‌کننده و همچنین تریلر جدید فیلم و سریال را به این رویداد اضافه کرده‌اند که باعث شده علاقه‌مندان به دیگر حوزه‌ها هم دنبال‌کننده‌ی آن باشند.

امسال شاهد برگزاری Super Bowl LIV بین دو تیم San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs در تاریخ ۱۳ بهمن (۲ فوریه) خواهیم بود. پیش از آغاز بازی، دی‌جی خالد (DJ Khaled) و دمی لواتو (Demi Lovato) اجرا خواهند داشت. نمایش بین دو نیمه هم به جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) و شکیرا (Shakira) سپرده شده است. در این میان، شاهد پخش چند تبلیغ تلویزیونی از فیلم‌ها و سریال‌های مختلف خواهیم بود. اگرچه لیست مربوط به فیلم‌ها و سریال‌های حاضر در Super Bowl پیش از برگزاری رویداد منتشر نمی‌شود اما ظاهرا یکی از آن‌ها لو رفته باشد.

پال بتانی (Paul Bettany) که برای ایفای نقش ویژن در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت کلایدر انجام داد. در بخشی از این مصاحبه، سوالی درباره‌ی اولین تریلر سریال مشترک ویژن و اسکارلت ویچ پرسیده شد و بتانی هم پاسخ داد نخستین تریلر Wandavision زودتر از آنچه طرفداران منتظرش هستند منتشر خواهد شد. او همچنین در بخش دیگری از مصاحبه‌ی خود جدیدترین محصول مارول را «دیوانه‌کننده» و «بسیار ریسکی» توصیف کرد.

چنین صحبت‌هایی از سوی بازیگر نقش ویژن آن هم در فاصله‌ای کوتاه با Super Bowl بسیاری از طرفداران را بر آن داشت که نخستین تریلر Wandavision در جریان این رویداد نمایش داده خواهد شد. با در نظر گرفتن سیاست‌های تبلیغاتی دیزنی، رخ دادن چنین اتفاقی بعید به‌نظر می‌رسد. اگر اطلاعات غیر رسمی صحیح باشند، سریال The Falcon and The Winter Soldier در ماه آگوست پخش می‌شود و سریال WandaVision هم مدتی بعد از آن روی دیزنی پلاس قرار خواهد گرفت.

این یعنی نخستین تریلر WandaVision هفت الی ۱۰ ماه قبل از آغاز پخش رونمایی خواهد شد که تناسبی با سیاست‌های دیزنی ندارد. این شرکت معمولا از نخستین تریلر محصولات خود در فاصله‌ی کوتاهی از پخش رونمایی می‌کند. برای درک بهتر این موضوع می‌توان به The Mandalorian اشاره کرد که نخستین تریلر آن حدودا سه ماه قبل از آغاز پخش در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته بود. با وجود این‎‌ها، چیزی که نسبت به آن مطمئن هستیم، نمایش‌های جدید از محصولات دیزنی در جریان Super Bowl است. از آن‌جایی که Black Widow چند ماه دیگر اکران می‌شود، احتمالا شاهد تیزری کوتاه از این فیلم سینمایی خواهیم بود.

از دست‌اندکاران WandaVision می‌توان به جک شیفر (Jac Schaeffer) اشاره کرد. او به‌عنوان شورانر در جریان ساخت سریال حضور دارد. وظیفه‌ی آماده‌سازی موسیقی متن هم به کریستوفر بک (Christophe Beck)، آهنگساز فیلم‌‎های Edge of Tomorrow و Frozen سپرده شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا