چرا وجود میمیک‌ها در بخش زامبی مدرن وارفر ۳ اهمیت بالایی دارد؟

تری آرک برنامه‌هایی رو نشده برای آینده بخش زامبی کالاف دیوتی دارد!

چرا وجود میمیک‌ها در بخش زامبی مدرن وارفر ۳ اهمیت بالایی دارد؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بخش زامبی مدرن وارفر ۳

فاصله چندانی تا انتشار نسخه سوم از سری ریبوت شده مدرن وارفر باقی نمانده و اگر به مطالعه اخبار درباره این بازی پرداخته باشید، بخش زامبی با همراهی میمیک‌ها به این بازی می‌آید. اما چرا حضور میمیک‌ها در بخش زامبی مدرن وارفر ۳ تا این حد مهم است.

طبق اطلاعات ناچیز انتشار یافته از بازی مدرن وارفر ۳، ما می‌دانیم که زامبی به این بازی در قالب یک بخش جهان باز و الهام گرفته از بخش Outbreak بازی بلک اپس کلد وار به انتشار خواهد رسید و بخشی تازه از خط داستانی Dark Aether را برای ما تعریف خواهد کرد. در این میان همچنین باید اشاره داشت که میمیک‌ها به این بازی بازگشته و حضور آن‌ها معانی متفاوتی به مدرن وارفر ۳ می‌بخشد.

همانطور که احتمالا تجربه کرده‌اید، میمیک‌ها خود را به صورت اجسام قابل استفاده جا زده و با نزدیک شدن شما به آن‌ها، به شکل حقیقی خود تبدیل می‌شوند. اما چرا حضور آن‌ها در بخش زامبی مدرن وارفر ۳خیلی مهم است؟

اولین اهمیت آن‌ها این موضوع بوده که ما می‌دانیم تیم تری آرک (Treyarch) در حال توسعه عنوانی بوده که طرفداران به آن علاقمند هستند. علاوه بر آن، وجود میمیک‌ها در این بازی به آن‌ها اجازه داده ما نسخه‌ای پیشرفته‌تر از آن را شاهد باشیم که می‌تواند هیجان بخش زامبی مدرن وارفر ۳ را چندین برابر افزایش دهد.

در بخش زامبی بازی بلک اپس کلد وار، میمیک‌ها همیشه در قالب سپر‌ها، فشنگ‌های اضافه و چیزهای این چنینی ظاهر می‌شدند و حال ما باور داریم که تری آرک قصد دارد از میمیک‌ها در مکان‌ها و اجسام بیشتری استفاده کند که بدون به سود کاربران در یک مدیوم ترسناک است.

در اولین نسخه انتشار یافته از میمیک‌ها، این موجودات در ابتدا ترسناک بوده، ولی با گذر زمان برای کاربران عادی شدند و حال تری آرک این فرصت را داشته که این مشکل میمیک‌ها، یعنی قابل پیشبینی بودن آن‌ها را برطرف کند. علاوه بر آن، وجود میمیک‌ها در این بازی می‌تواند به معنای وجود مینی باس‌های جدید نیز باشد.

از لحاظ داستانی، با وجود میمیک‌ها در بازی مدرن وارفر ۳، ما به این باور رسیده‌ایم که این پایان خط داستانی Dark Aether نبوده و باید در انتظار ادامه آن در نسخه بعدی سری بلک اپس باشیم.آن

بازی Call of Duty Modern Warfare 3 در حال حاضر در دست توسعه بوده و در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۹ آبان ماه سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره حضور میمیک‌ها در بخش زامبی مدرن وارفر ۳ چیست؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا