اطلاعاتی از نقشه‌های بازی Modern Warfare 3 فاش شد

ریمستر نقشه‌های قدیمی!

نقشه های بازی Modern Warfare 3

شواهد امر گویای این موضوع است که تمام نقشه های بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برگرفته از بازی قدیمی مدرن وارفر ۲ است.

حدود یک هفته پیش بود که شرکت اکتیویژن با انتشار یک تریلر داستانی، به طور مختصر از بازی جدید کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ رونمایی کرد که البته تیم سازنده در روز ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) به طور کامل از آن پرده برمی‌دارد. در همین راستا، به تازگی یکی از اینسایدرها جزئیاتی از نقشه‌های بازی ارائه کرده است.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام el_bobberto در پیامی اعلام کرده که تمام نقشه های بازی Modern Warfare 3 در واقع برگرفته از بازی قدیمی مدرن وارفر ۲ (نسخه سال ۲۰۰۹ میلادی) است. آن‌طور که شایعه شده، تمام این مپ‌های قدیمی برای بازی جدید ریمستر شده‌اند.

این اولین باری نیست که برخی از اینسایدرها از وجود نقشه‌های ریمستر شده قدیمی در مدرن وارفر ۳ خبر می‌دهند. پیش‌تر نیز TheGhostOfHope گفته بود که تقریبا تمام مپ‌های بازی مربوط به نسخه ۲۰۰۹ بازی مدرن وارفر ۲ است. همچنین، تام هندرسون، اینسایدر شناخته‌شده و قابل اعتماد، خاطرنشان کرده بود که تیم سازنده در بازی جدید کالاف دیوتی روی بازسازی نقشه‌های قدیمی تمرکز کرده است.

جدا از این موضوع، el_bobberto معتقد است که سیستم رای‌گیری نقشه در بازی مدرن وارفر ۳ وجود دارد؛ به طوری که بازیکن‌ها پیش از آغاز هر مسابقه، می‌توانند به نقشه مورد علاقه خود رای دهند. این ویژگی در نسخه‌های پیشین سری کالاف دیوتی وجود داشت، اما چند سالی است که اکتیویژن از آن استفاده نمی‌کند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Call of Duty Modern Warfare 3 در تاریخ دهم نوامبر سال جاری (۱۹ آبان) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی روانه بازار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا