#مهسا_امینی

ابرقهرمان مورد علاقه ناتالی پورتمن در مارول کیست؟

مایتی ثور چه قهرمانی را دوست دارد؟

آیا تا به حال فکر کرده بودید که ابرقهرمان ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در مارول کیست؟ او در جدیدترین مصاحبه خود سعی کرده تا به این سوال پاسخ دهد و جالب است بدانید که جواب او اصلا چیزی که فکرش را می‌کردید نیست!

مدتی است که منتظر اکران فیلم Thor: Love And Thunder هستیم و استودیو مارول (Marvel Studios) نیز سعی دارد تا با انتشار انواع تیزرها و تریلرها طی این چند هفته باقی مانده، حسابی طرفداران را برای یک اثر هیجان‌انگیز آماده کند. با این وجود داستان این فیلم خیلی با آن چیزی که در عناوین قبلی سری Thor دیده بودیم متفاوت است؛ طوری که شخصیت ابرشرور آن قصد دارد تا همه خدایان را نابود کند و ناگهان سر و کله جین فاستر (Jane Foster) در قامت کسی که می‌تواند چکش شکسته شده میولنیر را بردارد پیدا شده است!

در واقع از همان زمانی که ساخت و اکران فیلمی تحت عنوان Thor 4 تایید شده بود، همه می‌دانستند که قرار است تا در آن شاهد یک نسخه از جین فاستر باشیم که علم و دانشمند بودن را کنار گذاشته و قصد دارد تا با برداشتن چکش میولنیر، به یک ابرقهرمان فوق‌العاده متفاوت تبدیل شود؛ کسی که با عنوان ثور توانا یا همان Mighty Thor شناخته می‌شود.

ناتالی پورتمن که در آثار قبلی سری فیلم‌های Thor در دنیای سینمایی مارول نقش جین فاستر را بازی کرده بود، یکبار دیگر برای ایفای نقش در این اثر سینمایی باز می‌گردد و اینبار، می‌تواند چکش معروفی که در عنوان Ragnarok شکسته شده بود را بردارد. در واقع در تریلرهای مختلف فیلم Thor 4 دیده بودیم که چطور جین از قدرت‌های جدید این چکش استفاده می‌کند و از طرفی ظاهرا او نسبت به گذشته تغییرات زیادی را داشته است.

با این حال، طی جدیدترین مصاحبه‌ای که با ناتالی پورتمن انجام شده او اظهار می‌کند که ابرقهرمان مورد علاقه‌اش در دنیای سینمایی مارول کیست و دوست دارد بیشتر با چه کسی همکاری داشته باشد. به هر حال خود شخصیت ثور قاعدتا یکی از اولین گزینه‌ها برای این کار خواهد بود، اما به جز او چه شخصیتی کاراکتر مودر علاقه مایتی ثور خواهد بود؟

کاپیتان مارول در کنار ناتالی پورتمن در دنیای سینمایی مارول

در این مصاحبه اول از پورتمن سوال پرسیده می‌شود که چه حسی برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول و ایفای نقش مایتی ثور و همچنین بزرگ‌تر شدن بازوهای خود دارد! این در حالی است که ایفای این نقش و داشتن دستانی بزرگ‌تر ظاهرا برای پورتمن هم فوق‌العاده جالب هستند و از طرفی خود او هم از این پروژه همکاری با تایکا وایتیتی (Taika Waititi) لذت برده است.

با این وجود در این مصاحبه می‌توان دید که ظاهرا از ناتالی پورتمن درباره اینکه او دوست دارد تا با کدام ابرقهرمان در دنیای سینمایی مارول همکاری داشته باشد پرسیده می‌شود؛ پرسشی که با جوابی فوق‌العاده عجیب مواجه می‌شود. پورتمن جواب می‌دهد که او به جز ثور،‌ دوست دارد تا در کنار کاپیتان مارول (Captain Marvel) حاضر شود و در یک پروژه سینمایی همکاری داشته باشد. به گفته پورتمن، بری لارسون (Brie Larson) دوست نزدیک او است و به همین خاطر نیز دوست دارد تا پیش رفیق قدیمی خود در یک اثر ابرقهرمانی ظاهر شود. این در حالی است که احتمال دارد این صحبت‌ها بخشی از داستان یا حتی بخشی از صحنه بعد از تیتراژ را لو داده باشد؛‌ طوری که امکان دارد کاپیتان مارول در یکی از سکانس‌های فیلم حاضر شود یا اینکه در یکی از پروژه‌های آینده شاهد همکاری او با مایتی ثور باشیم.

اما نظر شما درباره این اثر سینمایی چیست؟ آیا فیلم Thor: Love And Thunder انتظارات را برآورده خواهد کرد؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا