بازیگر نقش لیزارد در فیلم Spider-Man: No Way Home چه کسی است؟

بازیگر اصلی بازمی‌گردد؟

بازیگر نقش لیزارد در فیلم Spider-Man: No Way Home

هنوز مشخص نیست که بازیگر نقش لیزارد در فیلم Spider-Man: No Way Home چه کسی خواهد بود، اما در مصاحبه اخیر ریس ایفانز (Rhys Ifans)، او اشاراتی به بازگشت شخصیت خود از The Amazing Spider-Man کرده است!

هنگامی که در سال ۲۰۱۲ فیلم ریبوت The Amazing Spider-Man برای اولین بار معرفی شد، نشانه‌هایی از حضور یک ابرشرور جدید در زندگی پیتر پارکر (Peter Parker) وجود داشت؛ موردی که بعدا در قالب شخصیت دکتر کانرز یا همان لیزارد دیدیم. بازیگر نقش این کاراکتر ریس ایفانز بود و از طرفی با پایان این اثر سینمایی، کار او برای همیشه به پایان نرسید و به زندان افتاد تا در آینده احتمال بازگشت او وجود داشته باشد. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که اتفاقا برنامه‌هایی هم برای بازگشت او وجود داشت که احتمالا در فیلم‌های کنسل شده The Amazing Spider-Man 3 یا 4 بوده است. اما امروزه به جای اینکه او را در جهان خود تماشا کنیم، شخصیت لیزارد در تریلرهای فیلم Spider-Man: No Way Home دیده شده و شباهت کاملی را هم با همان لیزارد قبلی دارد!

این در حالی است که ما در تریلرها فقط و فقط چهره لیزارد را با ظاهر ابرشرورانه او در تریلر دوم No Way Home دیده‌ایم که یعنی بازیگر نقش آن مشخص نیست. با این حساب شاید ما هرگز شاهد حالت انسانی دکتر کانرز نباشیم، اما بازیگر نقش او اخیرا در مصاحبه جدید خود اظهاراتی را بیان کرده که به شایعات حضور او دامن می‌زند. به نحوی که در این مصاحبه از ایفانز سوال شد که آیا او در نقش لیزارد در فیلم Spider-Man: No Way Home حاضر خواهد شد؟ در حالی که پاسخ تو ترکیبی از جواب مثبت و منفی است!

درست مثل کادوهای کریسمس، خوبی داستان این است که چیزی درباره آن ندانید؛ تا زمانی که هدیه را باز کرده باشید!

این گفته ایفانز بسیار شبیه به همان حرفی است که حدود یک هفته پیش اندرو گارفیلد زده بود؛ باید تا زمان اکران فیلم صبر کنیم تا ببینیم چه می‌شود! چنین جوابی قاعدتا نه مثبت است و نه منفی، اما از آنجا که تمامی ابرشرورهای داخل فیلم همگی همان بازیگر نقش اصلی خود را از سری‌های قدیمی اسپایدرمن دارند، طبیعی است که لیزارد با بازی ریس ایفانز و سندمن (Sandman) با بازی توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) نیز در این اثر سینمایی حاضر باشند.

ایفانز در سال ۲۰۱۵ هنگامی که اعلام شد که سری مرد عنکبوتی دوباره ریبوت می‌شود، عملا اظهار کرد که هیچ نظری درباره این ماجرا ندارد؛ طوری که انگار از این تصمیم و بهم ریختن آینده‌ای که برای آینده شخصیت او در نظر گرفته شده بود ناراحت بوده و نمی‌خواست که چنین اتفاقی با دنیای The Amazing: Spider-Man بیوفتد. او گفته بود که اگر آنها قصد دارند تا اسپایدرمن سینمایی را دوباره ریبوت کنند، باید حتما مراقب باشند تا مجبور به انجام دوباره و چندباره این کار نشوند!

به هر حال لیزارد در فیلم Spider-Man: No Way Home حضور دارد، ولی اگر فرم انسانی او را با بازی خود ایفانز ببینیم قاعدتا جذاب‌تر خواهد بود. همچنین درباره شخصیت سندمن هم دقیقا چنین موردی وجود دارد، چراکه هنوز مشخص نشده که آیا توماس هیدن چرچ هم نقش قبلی خود را در این اثر ایفا می‌کند یا که نه.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا