کدام یک از شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن می‌تواند ماهوراگا را شکست دهد؟
1%
  • 0/10

کدام یک از شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن می‌تواند ماهوراگا را شکست دهد؟

شکست شمشیر هشت-دسته مقدس ماهوراگا!

کدام یک از شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن می‌تواند ماهوراگا را شکست دهد؟ ۵۲ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

این شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن می‌توانند ژنرال ماهوراگا، آخرین شینیگامی تکنیک ده سایه مگومی فوشیگورو را شکست دهند.

سری جوجوتسو کایسن طی سال‌ها شاهد معرفی شخصیت‌های قدرتمند زیادی بوده است و در آرک شیبویا، طرفداران پتانسیل کامل یکی از این شخصیت‌ها، مگومی فوشیگورو را دیدند. یکی از بزرگ‌ترین توانایی‌هایی که مگومی دارد، توانایی احضار قوی‌ترین شیکیگامی، ماهوراگا است.

همه می‌دانیم که ماهوراگا یک شیکیگامی فوق العاده قدرتمند بوده و افراد زیادی نمی‌توانند آن را شکست یا نابود کنند. توانایی انطباق با هر پدیده و تمام اتفاقات ماهوراگا را بسیار خطرناک می‌کند و وقتی با سایر سلاح‌هایش همراه می‌شود، تضمین می‌کند که تنها تعداد انگشت شماری می‌توانند در جنگ در مقابل آن شانسی داشته باشند. همانطور که گفته شد، مطمئناً کاراکتر‌هایی از شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن وجود دارند که می‌توانند آن را شکست دهند. با رسانه سرگرمی در بررسی افرادی که می‌توانند ماهوراگا را شکست دهند همراه باشید:

۵. یوتا اوکوتسو (Yuta Okkotsu)

یوتا قوی‌ترین شاگرد گوجو است.

یوتا یکی از قوی‌ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن در حال حاضر بوده و یکی از معدود جادوگران درجه ویژه است. یوتا دارای پتانسیل‌ و توانایی‌های زیادی در آستین خود است که هنوز آن‌ها را رو نکرده و به گفته گوجو، یوتا روزی می‌تواند به اندازه او قوی شود و این خود گواه کافی است بر اینکه یوتا قدرت فوق العاده ای دارد. او انرژی نفرین شده زیادی دارد و در عین حال وقتی قدرت خود را با ریکا ترکیب می‌کند، می‌تواند با تقریباً هر کسی مبارزه کند. 

در حالی که ریکا در برابر شمشیر نابودی که ماهوراگا در اختیار دارد ضعیف است، اما مبارزه با او برای ماهوراگا راحت نخواهد بود. صرف نظر از این، خود یوتا مهارت بسیار زیادی در تکنیک‌هایی مانند تکنیک نفرین معکوس شده دارد. علاوه بر این، او توانایی استفاده از تکنیک کپی را نیز دارد و با تمام قدرت‌هایی که در طول سال‌ها کپی کرده است، یوتا مطمئناً می‌تواند ماهوراگا را شکست دهد، همانطور که اخیراً در مانگا کنجاکو را شکست داد.

۴. یوکی تسوکومو (Yuki Tsukumo)

یوکی می‌تواند جرم مجازی را به حملات اضافه کند.

به عنوان یک جادوگر درجه ویژه، یوکی فوق العاده قدرتمند است و توانایی او برای اضافه کردن جرم مجازی و گارودا به حملات خود نشان داده که قدرت کافی برای مبارزه با امثال ماهوراگا در نبرد را دارد. طرفداران نمایش قدرت باورنکردنی او را در مبارزه با کنجاکو دیده‌اند که بسیاری معتقدند او باید برنده می‌شد. قدرت حملات او به حدی است که می‌تواند به راحتی کنجاکو را قبل از اینکه با هر یک از توانایی‌های او تطبیق پیدا کند، در یک حمله از زمین خارج کند. یوکی مطمئناً یکی از معدود شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن بوده که می‌تواند به سرعت در برابر ماهوراگا همه چیز را جمع‌بندی کند و اگر همه چیز خراب شود، همیشه می‌تواند از توانایی سیاه‌چاله‌اش استفاده کند.

۳. کنجاکو (Kenjaku)

یکی از آنتاگونیست‌های بزرگ دنیای جوجوتسو کایسن

کنجاکو یکی از شرورهای اصلی جوجوتسو کایسن و مطمئناً یکی از قوی‌ترین‌ها است. در حال حاضر، او بدن سوگورو را کنترل می‌کند، کسی که قدرت فوق العاده‌ای در دست دارد. با ارتش ارواح نفرین شده که او در اختیار دارد، می‌تواند راه‌هایی برای شکست دادن ماهوراگا بیابد. اگرچه ماهوراگا به انرژی مثبت شمشیری مجهز است که به او اجازه می‌دهد بسیاری از ارواح نفرین‌شده باورنکردنی را که کنجاکو می‌تواند استفاده کند، شکست دهد، اما همچنان می‌تواند در برابر قدرت‌های باورنکردنی که کنجاکو دارد کم بیاورد. 

کنجاکو ممکن است قوی‌ترین فرد به نظر نرسد، با این حال، وقتی از مغز خارق‌العاده‌اش استفاده می‌کند، می‌تواند تقریباً برای هر مشکلی راه‌حل‌هایی بیابد و مطمئناً برای مقابله با ماهوراگا به اندازه کافی قوی خواهد بود. در واقع، خودش اشاره کرد که تنها مواردی که از آنها محتاط است سوکونا و یکی از کاربران تکنیک شش چشم و Limitless هستند. این خود گواه این است که کنجاکو معتقد است که نباید از تهدیدی مانند ماهوراگا بترسد.

۲. سوکونا (Sukuna)

پادشاه نفرین‌ها

پادشاه نفرین‌ها، سوکونا شخصیت دیگری است که طرفداران آن را در حال مبارزه با ماهوراگا دیده‌اند. حتی با تنها ۱۵ انگشت، به اندازه کافی قوی بود که ماهوراگا ضعیف را تنها با یک شلیک از پای در آورد. او مطمئناً چیزهای بیشتری در آستین خود دارد که هنوز از آنها استفاده نکرده است و نسخه فعلی سوکونا حتی سریعتر از این شیکیگامی کار می‌کند. این مسئله قطعاً به این معنی نیست که ماهوراگا ضعیف است. این به سادگی به این معنی است که شخصیت‌هایی مانند سوکونا آنقدر قدرت دارند که حتی ماهوراگا در مقابل قدرت فوق العاده آنها بی‌اهمیت است. این در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری صادق است، با توجه به اینکه سوکونا وارد حالت تناسخ خود شده است.

۱. گوجو ساتورو (Gojo Satoru)

قوی‌ترین جادوگر جوجوتسو عصر جدید

بدون شک قوی ترین جادوگر مدرن، گوجو به راحتی به اندازه کافی قوی است که ماهوراگا را از بین ببرد. در واقع، این دو شخصیت قبلاً با یکدیگر مبارزه کرده‌اند. چیزی که مایه تعجب بوده این واقعیت است که در فصل ۲۳۳ وقتی گوجو با ماهوراگا مبارزه کرد، تعداد همراهان ماهوراگا بسیار بیشتر بود و گوجو ماهوراگا را در نبرد سه در مقابل یک شکست داد. در طول این مبارزه، گوجو همزمان با سوکونا، آگیتو و ماهوراگا روبرو شد. علاوه بر این، نسخه ای از ماهوراگا که گوجو با آن مبارزه کرد بسیار قوی تر از نسخه‌ای بود که طرفداران در آرک شیبویا دیدند. علاوه بر این، گوجو تنها با یک بازو با ماهوراگا جنگید و او را به طور کامل در نبرد نابود کرد. گوجو در این نبرد کاملاً به همه چیز واقف و در اوج خود بود، بلک فلش را یکی پس از دیگری فرود می‌آورد و در نهایت شیکیگامی را با بنفش توخالی باورنکردنی‌اش نابود کرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

52 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments