چه زمان فصل جدید سریال میس مارول پخش خواهد شد؟

فصل دوم به انتفام جویان مرتبط خواهد بود

فصل جدید سریال میس مارول

اخیرا گزارش‌های تازه‌ای درباره فصل جدید سریال میس مارولMs. Marvel منتشر شده که نشان می‌دهند سیزن دوم چه زمانی پخش خواهد شد.

تابستان گذشته بود که شاهد یکی از متفاوت‌ترین سریال‌های مارولی شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus)، یعنی میس مارول بودیم؛ البته این تفاوت چندان هم به معنای خوب بودن آن نبود و در نهایت، ماجرای به قدرت رسیدن و ابرقهرمان شدن ناگهانی شخصیت کامالا کان (Kamala Khan) برای بینندگان جذابیت کافی را نداشت. ما در نقد در بررسی این سریال به مشکلات Ms. Marvel اشاره کرده بودیم، اما نکته قابل توجه اینجاست که در هر صورت، تاثیری که این مجموعه تلویزیونی روی دنیای سینمایی مارول داشت،‌ انکارناپذیر است.

برای مثال در این سریال حضور میوتنت‌ها (Mutants) در دنیای سینمایی مارول به صورت رسمی تایید شد و از طرفی لازم بود تا برای شکل‌گیری گروه انتفام جویان جوان (Young Avengers)، میس مارول هم در کنار کیت بیشاپ (Kate Bishop)، آمریکا چاوز (America Chavez)، آیرون هارت (Iron Heart) و پسر هالک معرفی شود. با این حال، می‌دانیم که حضور بعدی میس مارول در فیلمی تحت عنوان The Marvels خواهد بود، اما آیا قبل یا بعد از این فیلم باید شاهد فصل دوم سریال Ms. Marvel باشیم؟

تاریخ پخش فصل جدید سریال میس مارول در فاز ششم MCU خواهد بود

عادل ال عربی (Adil El Arbi) کارگردان فصل اول سریال میس مارول پیش از این هم در مصاحبه‌های خود به ساخت فصل دوم، و اینکه استودیو مارول به این ایده چراغ سبز داده است، اشاره کرده بود. بدین ترتیب،‌ ساخت سیزن جدید این سریال کاملا ممکن و حتی به عبارتی تایید شده است. با این وجود، چه زمان باید شاهد فصل دوم از ماجراهای کامالا خان باشیم؟

به گفته یکی از کاربرانی که پیش‌تر هم اطلاعاتی را درباره آثار دنیای سینمایی مارول لو داده بود، به نظر می‌رسد که فصل دوم سریال‌هایی مانند Ms. Marvel، Moon Knight و Loki همگی بین فاز پنج تا ششم دنیای سینمایی مارول و قبل از دو فیلم Avengers: Kang’s Dynasty و Avengers: Secret Wars پخش خواهند شد و داستان آن‌ها، بیننده را برای اتفاقات بزرگ‌تر در این دو اثر سینمایی آماده خواهد کرد.

با این وجود، گرچه می‌دانیم که سیزن جدید سریال Loki برای پخش در تابستان سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده، اما دو اثر دیگر Moon Knight و Ms. Marvel هنوز تاریخ مشخصی برای پخش ندارند. همچنین حتی معلوم نیست که آیا آن‌ها را در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول باید دنبال کنیم، یا اینکه روایت آن‌ها به فاز ششم موکول خواهد شد. این در حالی است که می‌دانیم پنل فاز پنجم در حال حاضر توسط کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول کاملا پر شده و در مقابل آن، فاز ششم پر از جای خالی برای پر کردن است. از آنجا هم که داستان فصل جدید Ms. Marvel و Moon Knight قرار است تا به انتقام جویان 5 و 6 ارتباط نزدیکی داشته باشد، قاعدتا باید در فاز ششم MCU منتظر پخش آن‌ها باشیم.

2.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا