۵ شخصیت اصلی فیلم کاپیتان مارول 2 به صورت رسمی معرفی شدند

کپ، میس، فیوری، و ..؟

شخصیت اصلی فیلم کاپیتان مارول 2

طبق اعلام رسمی سازندگان، ۵ شخصیت اصلی فیلم کاپیتان مارول 2 مشخص شده‌اند که کارول دنورز (Carol Danvers) و کامالا خان (Kamala Khan) دو نفر از آن‌ها خواهند بود.

یکی از آثار بعدی استودیو مارول که به زودی هم اکران می‌شود و داستان را درباره یکی از اعضای تیم انتقام جویان ادامه خواهد داد، Captain Marvel 2 است که مدت‌هاست منتظر پخش آن هستیم. در واقع این فیلم ادامه سه اثر از دنیای سینمایی مارول است که تنها یکی از آن‌ها فیلم قبلی کایپتان مارول و سرنوشت این ابرقهرمان خواهد بود؛ طوری که ما در بین شخصیت‌های اصلی، شاهد بازگشت کامالا خان یا همان میس مارول (Ms. Marvel) بعد از وقایع سریال مختص به او و همچنین دنباله‌ای بر سریال WandaVision خواهیم بود. مونیکا رمبو (Monica Rambeau) را که به خاطر دارید؟ کسی که بچه دوست کارول دنورز بود و قدرت‌های عجیبی را در این سریال دریافت کرد.

به همین دلیل هم هست که نام این فیلم به The Marvels تغییر پیدا کرده و این یعنی محوریت اصلی آن تنها با یک شخصیت نیست. اما درست هنگامی که تنها به سه کاراکتر اصلی آن آشنا بودیم،‌ سازندگان نام دو شخصیت آشنا دیگر را هم اعلام کرده‌اند که در این اثر سینمایی نقش بسیار مهمی را ایفا خواهند کرد. در ادامه لیست ۵ شخصیت اصلی فیلم کاپیتان مارول 2 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

۵. کاپیتان مارول – کارول دنورز

بدیهی است که شخصیت کاپیتان مارول برای ایفای نقش در این اثر سینمایی بازمی‌گردد. او در فیلم اونجرز اندگیم، حین مبارزه با تانوس (Thanos) دیده شده بود و سپس در صحنه پس از تیتراژ فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings‌ دیده بودیم که او در کنار بروس بنر (Bruce Banner) و وانگ (Wong)، درباره حلقه‌های شانگ چی نظر می‌دهند. اما آخرین بار که بری لارسن (Brie Larson) را در قامت کاپیتان مارول دیده بودیم، در سریال Ms. Marvel بود؛ جایی که ظاهرا او به جای میس مارول تلپورت شد و سر از خانه کامالا درآورد!

۴. میس مارول – کامالا کان

تابستان خود را چگونه گذراندید؟ با فیلم‌ها و سریال‌های عجیب و غریب فاز چهارم مارول که نمی‌دانیم خوب بودند یا بد! در واقع سریال میس مارول نشان داد که شخصیت کامالا کان یک دختر دبیرستانی است و در همان قسمت اول هم توسط یک مچبند قدیمی، قدرت‌هایی را دریافت کرد. بماند که نوشته‌های روی مچبند او شباهت‌های بسیاری را با تکنولوژی کانگ فاتح (Kang The Conqueror) داشته و شاید در آینده شاهد ارتباط مهمی بین آن‌ها باشیم.

با این وجود در سکانس آخر این سریال، ما می‌بینیم که جای میس مارول با کاپیتان مارول عوض می‌شود! می‌دانیم که کامالا خیلی کاپیتان مارول را دوست داشت و از بچگی طرفدار او بود، اما اینکه چه چیزی باعث شد تا این اتفاق بیوفتد را در فیلم مورد انتظار The Marvels دنبال خواهیم کرد. بدین ترتیب، میس مارول هم یکی از شخصیت های اصلی فیلم کاپیتان مارول 2 خواهد بود.

۳. اسپکتروم – مونیکا رمبو

شخصیت اسپکتروم (Spectrum) اولین بار در سری کمیک‌های سالانه The Amazing Spider-Man به عنوان کاپیتان مارول ظاهر شد و سپس متوجه شدیم که هویت اصلی این شخصیت، مونیکا رمبو است. با این وجود در دنیای سینمایی مارول، ما در سریال WandaVision شاهد حضور این شخصیت با بازی تیونا پاریس (Teyonah Parris) به عنوان یک انسان عادی بودیم، در حالی که پس از گذشت مدتی و رد شدن از دیوار هکس (Hex) واندا (Wanda)، او هم قدرت‌های خاصی را دریافت کرد.

در حال حاضر هنوز نمی‌دانیم که مونیکا چطور این توانایی را به دست می‌آورد و اینکه آیا او هم مثل کامالا یک میوتنت محسوب می‌شود؟ چون به هر حال در سریال میس مارول متوجه شدیم که ظاهرا میوتنت‌ها هم در دنیای سینمایی مارول حاضر هستند و هیچ بعید نیست که موینکا رمبو هم دارای ژن ایکس بوده باشد. سپس با رد شدن از هکس، این ژن برای او فعال شده است.

در هر صورت، اسپکتروم به عنوان یک شخصیت اصلی در فیلم کاپیتان مارول 2 ظاهر می‌شود، در حالی که آخرین بار او را در سریال WandaVision دیده بودیم و خود کارول دنورز او را به فضا و انجام یک ماموریت تازه دعوت کرده بود. با این وجود، نکته کار اینجاست که حال جای خود کاپیتان مارول با میس مارول عوض شده و کارول دیگر در فضا نیست، پس تکلیف چه خواهد بود؟

۲. نیک فیوری

نیک فیوری (Nick Fury) با بازی هنرمندانه ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) را در فیلم Captain Marvel دیده بودیم، اما ظاهرا سازندگان قصد دارند تا او را به عنوان یکی از نقش‌های اصلی در دنباله این اثر نیز دخیل کنند. با این وجود پیش از آنکه او را در این فیلم مورد انتظار ببینیم، ابتدا شاهد حضور او در سریال Secret Invasion خواهیم بود؛ جایی که بیشتر با رازهای مدیر سازمان سابق شیلد (SHIELD) آشنا خواهیم شد.

۱. شخصیت منفی ناشناخته با بازی زوی اشتون

مدتی پیش اعلام شد که زوی اشتون (Zawe Ashton) به عنوان شخصیت منفی فیلم The Marvels در این اثر سینمایی حاضر خواهد شد، اما هرگز اعلام نشد که نام این کاراکتر چیست. به تازگی سازندگان باز هم از این شخصیت به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم کاپیتان مارول 2 یاد کرده‌اند، اما نکته قابل توجه اینجاست که جزئیات زیادی درباره او نمی‌دانیم. این در حالی است که در تریلر منتشر شده در مراسم D23، این شخصیت یک پتک بزرگ شبیه به آنچه که دست رونان (Ronan The Accuser) دیده بودیم را به همراه داشت و به قدری قوی است که می‌تواند در مقابل هر سه ابرقهرمان این اثر سینمایی مقاومت کند.

به هر حال گفته شده که این فیلم دارای یک نبرد پایانی بسیار هیجان‌انگیز و شبیه به انتقام جویان 4، در ابعادی کوچک‌تر خواهد بود و ظاهرا سکانس‌های نهایی آن، با فیلم انتقام جویان 5 در ارتباط خواهند بود. با این وجود، فعلا دو فصل با انتشار این اثر سینمایی فاصله داریم و باید تا تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۲ (۲۸ جولای ۲۰۲۳) برای اکران آن صبر کنیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا