نسخه بلوری فیلم Guardians of The Galaxy 3 چه زمانی منتشر می‌شود؟

استریم آخرین ماجراجویی نگهبانان کهکشان در دیزنی پلاس

نسخه بلوری فیلم Guardians of The Galaxy 3 چه زمانی منتشر می‌شود؟ پارسا خلیلی ۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
نسخه بلوری فیلم Guardians of The Galaxy 3

با اینکه هنوز یک هفته از اکران نگذشته، تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Guardians of The Galaxy 3 در دیزنی پلاس به سوالی بزرگ در فضای مجازی تبدیل شده است.

اگرچه ممکن است دیگر هیچ‌گاه اعضای دوست داشتنی نگهبانان کهکشان را کنار یکدیگر نبینیم، اما بعید است که شخصیت‌های مهمی مثل استار لرد کریس پرت (Chris Pratt)، گامورا زویی سالدانا (Zoe Saldana) و درکس دیو باتیستا (Dave Bautista) آینده‌ای در دنیای سینمایی مارول نداشته باشند. سفر پر فراز و نشیب نگهبانان کهکشان با آغاز اکران آخرین قسمت سه‌گانه در سینماها، بالاخره به سرانجام رسیده، اما سوال مهمی که به‌تازگی ذهن همه را به خود مشغول کرده این است که چه زمانی طرفداران مارول می‌توانند به تماشای نسخه بلوری فیلم در سرویس دیزنی پلاس بنشینند؟

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Guardians of The Galaxy 3

پیش‌بینی زمان انتشار نسخه بلوری یک فیلم مارولی در دیزنی پلاس هرگز کار آسانی نبوده است. به‌جز فیلم انفرادی Black Widow که اکرانش با همه‌گیری کرونا مصادف شده بود، دیزنی هرگز نسخه بلوری یک فیلم مارولی را دقیقا در همان روزهای پس از اکران در سینماها منتشر نکرده است، همانطور که در لیست زیر مشاهده می‌کنید.

  • فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (۷۰ روز)
  • فیلم Eternals (۶۸ روز)
  • فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (۴۷ روز)
  • فیلم Thor: Love and Thunder (۶۲ روز)
  • فیلم Black Panther: Wakanda Forever (۸۲ روز)
  • فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania (۸۹ روز)

وقتی کوانتومانیا در تاریخ ۱۷ می (۲۷ اردیبهشت ماه) شروع به پخش در سرویس دیزنی پلاس کرد، رکورد غیرمنتظره‌ای را برای طولانی‌ترین وقفه بین اکران در سینماها و پخش نسخه بلوری آن در سرویس‌های استریم شکست.

پیش از این، فرض بر این بود که اگر فیلمی از سوی منتقدان مورد استقبال قرار نگیرد و در باکس آفیس نیز عملکرد خوبی نداشته باشد، پخش آن در سرویس‌های استریم باید زودتر به جریان بیفتد. با این حال، با توجه به اینکه Ant-Man 3 بعد از داستان پیشینه Eternals دارای کمترین امتیاز راتن تومیتوز است و رسما کم درآمدترین فیلم سه‌گانه به‌شمار می‌رود، دیگر پخش زودهنگامش در دیزنی پلاس خیلی با عقل جور درنمی‌آید.

از طرفی فیلم Black Panther: Wakanda Forever با ۸۴ درصد امتیاز راتن تومیتوز و فروش بی‌نظیر ۸۵۴ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی به ششمین فیلم پردرآمد سال ۲۰۲۲ تبدیل شد و یک هفته زودتر از کوانتومانیا از سینما خارج شد. بنابراین صرف نظر از عملکرد Guardians 3 در هفته‌های آتی، مطمئنا چندین ماه با انتشار نسخه بلوری فاصله خواهیم داشت.

فیلم Guardians of The Galaxy 3 هم اکنون در سینماهای سراسر جهان در حال پخش است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا