#مهسا_امینی

تاریخ عرضه‌ی سریال Moon Knight مشخص شد

به نظر می‌رسد تاریخ عرضه‌ی این سریال لو رفته

تاریخ عرضه‌ی Moon Knight

به نظر می‌رسد که بالاخره تاریخ عرضه‌ی اقتباس سریالی از کامیک Moon Knight مشخص شده. با سرگرمی برای آخرین خبر از این سریال همراه باشید.

تا چند ماه دیگر، روند فیلمبرداری Moon Knight در بوداپست، لندن و چند مکان دیگر آغاز می‌شود و مارول نیز از تاریخ شروع پخش این سریال رونمایی می‌کند. اما به نظر می‌رسد تاریخ شروع پخش این سریال لو رفته و این سریال به همراه Oscar Isaac که نقش اصلی این سریال را بازی می‌کند، حدود یک سال دیگر به +Disney خواهد آمد. طبق گزارشی که از سریال Moon Knight منتشر شده، این سریال پس از عرضه‌ی Ms. Marvel و در تابستان سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.

هیچ نکته‌ی رسمی خاصی جز بازیگری اسکار آیزاک (که او را همچنین به زودی در نقش سالید اسنیک هم خواهید دید) در این سریال ارائه نشده است. یکی از رییس Marvel Studios یعنی Kevin Feige در مورد اکشن این سریال اظهار کرده که:

سال‌های زیادی می‌گذرد که ما قهرمانی را ندیدیم که از ساختمان‌ها بپرد و پرواز کند!

قهرمان اصلی کامیک Moon Knight، مارک اسپکتور نام دارد. این کامیک بیشتر در میان طرفداران کلاسیک مارول به دلیل داستان‌های تاریک‌تر و بزرگ‌سالانه‌تر خود به محبوبیت خاصی رسیده است. جالب است بدانید یک نمونه‌ی دیگر از همین تاریک بودن و بزرگ‌سالانه بودن در کاراکتر Blade لحاظ شده که ریبوت اقتباس سینمایی Blade نیز در سال ۲۰۲۲ و با بازی ماهرشالا علی در نقش وسلی اسنایپز عرضه خواهد شد.

ماهرشالا علی در مصاحبه‌ی تازه‌ای اعلام کرده که:

مردم زیادی درباره‌ی شباهت‌های من و وسلی اسنایپز شوخی می‌کنند. من در زمانی که به دبیرستان می‌رفتم احساس ارتباط ذهنی خاصی با وسلی اسنیاپز می‌کردم و علاقه‌ی زیادی به این کاراکتر داشتم. من به عنوان یک طرفدار قدیمی همیشه می‌خواستم در نقش Blade ایفای نقش داشته باشم.

همچنین او در پاسخ به اینکه چرا علاقه شدیدی به این کارکتر دنیای مارول دارد، اعلام کرده که :

من عاشق شخصیت تاریک او هستم. حس می‌کنم او از هر کاراکتری که دیده‌ام دارک‌تر و تاریک‌تر محسوب می‌شود و دلیل اصلی علاقه‌ی شدید من به این کاراکتر است.

آیا شما کامیک‌های Moon Knight را خوانده‌اید؟ دوست دارید کدام کاراکتر‌های مارول را در سریال Moon Knight ببینید؟ برای ما کامنت بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا