1%
  • 0/10

تماس ویدیویی واتساپ برای گروه بیش از ۴ نفر امکان‌پذیر می‌شود

تماس ویدیویی واتساپ برای گروه بیش از ۴ نفر امکان‌پذیر می‌شود ۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
واتساپ تماس تصویری واتساپ

واتساپ درصدد است تا امکانی را برای کاربرانش فراهم کند تا در گروه‌های بیش از ۴ نفر نیز امکان برقراری تماس ویدیویی واتساپ فراهم شود.

به دلیل شرایط فعلی و انتشار و همه‌گیری ویروس کرونا که باعث شده تا اکثر مردم در خانه‌ قرنطینه شوند و تنها راه ارتباطی، برقراری تماس‌ و نیز تماس‌های ویدیویی است، همه‌ی شرکت‌های ارایه دهنده سرویس‌های پیام‌رسان درصددند تا کیفیت و کمیت خدمات‌شان را افزایش دهند. بر این اساس گوگل به تازگی حداکثر تعداد شرکت کنندگان در یک تماس ویدیویی را ۵۰ درصد افزایش داده و اکنون به نظر می‌رسد واتساپ که متعلق به فیسبوک است قصد دارد کاری مشابه انجام دهد.

این کمپانی فعلا افزایش تعداد مخاطبان را در سرویس تماس ویدیویی در نسخه بتا مورد آزمایش قرار داده تا این سرویس در آینده نزدیک برای بیشترین تعداد شرکت کنندگان در تماس صوتی یا تصویری گروهی آماده شود. در حال حاضر حد مجاز تعداد شرکت کنندگان در تماس‌ ویدیویی واتساپ فقط تا ۴ نفر است که به مراتب کمتر از چیزی است که برخی رقبا ارایه می‌دهند.

بر این اساس به‌زودی واتساپ از همه‌ی کاربرانش می‌خواهد تا آخرین نسخه واتساپ را نصب کنند تا امکان افزایش تعداد افراد در تماس تصویری واتساپ فراهم شود. البته هنوز مشخص نیست که حداکثر تعداد افراد چه مقدار خواهد بود. بر این اساس انتظار می‌رود که این یک تغییر مهم باشد و فقط از ۴ به ۶ یا چیزی در این حدود نباشد که تعداد بیشتری از مخاطبان امکان برقراری تماس در این سرویس را داشته باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments