چهره کاپیتان کارتر در فصل دوم وات ایف کمی متفاوت خواهد بود

کپ با شنل

کاپیتان کارتر در فصل دوم وات ایف

طبق تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد که چهره کاپیتان کارتر در فصل دوم وات ایف کمی با سیزن قبل این سریال، فرق می‌کند.

فصل اول سریال What If…? کاربران را با مولتی ورس دنیای سینمایی مارول آشنا کرد تا بعد از اتفاقی که در سریال Loki افتاد، طرفداران با مفهوم دنیای موازی آشنا شوند. در این سریال ۹ قسمتی، هر بار داستان جهانی متفاوت به تصویر کشیده شد و در نهایت، تیمی تحت عنوان نگهبانان مولتی ورس، توسط واچر (The Watcher) تشکیل شد تا جلوی یک تهدید بزرگ را بگیرند.

با این حال دقیقا بعد از پایان این سریال بود که سازندگان سریعا ساخت فصل دوم آن را تایید کردند. سریال وات ایف سال گذشته پخش شد، اما تاریخ انتشار سیزن دوم آن چندبار تاخیر خورد تا اینکه نهایتا آن را برای سال ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ در نظر گرفته شد. با این حال، هرگز جزئیاتی درباره داستان این فصل داده نشد، در حالی که یک تریلر اختصاصی از آن، تابستان گذشته در مراسم کامیک کان پخش شده بود.

حال در داستان فصل اول سریال وات ایف ما با شخصیتی به نام کاپیتان کارتر (Captain Carter) آشنا شدیم. در واقع وقتی در یک جهان موازی استیو راجرز (Steve Rogers) توان دریافت سرم ابرسرباز را نداشت، پگی کارتر به جای او وارد دستگاه شد و سرم را دریافت کرد؛ چیزی که باعث تبدیل شدن او به یک ابرانسان قوی شد.

کاپیتان کارتر در این سریال نقش بسیار مهم و کلیدی داشت و حتی در نبرد نهایی، یکی از ضربه‌های اصلی را به اولتران (Ultron) زد. با این وجود ما یک نسخه دیگر از این شخصیت را در فیلم Doctor Strange 2 دیدیم که البته به قسمت نامساوی تقسیم شد. ولی آیا باز هم کاپیتان کارتر بازمی‌گردد؟ صد درصد!

تصاویر عروسک فانکو کاپیتان کارتر در فصل دوم سریال وات ایف

در حال حاضر به صورت رسمی تایید شده که کاپیتان کارتر از همان نسخه‌ای که در فصل اول دیده بودیم، در فصل دوم سریال What If…? حاضر خواهد شد. این شخصیت که در تریلر کمتر دیده شده این سریال نیز دیده شده بود، ظاهری نسبتا متفاوت را با نسخه فصل قبل خواهد داشت که آن هم شامل اضافه شدن یک شنل می‌شود!

در این تصاویر می‌توانید ببینید که شخصیت کاپیتان کارتر در فصل دوم سریال وات ایف ظاهری نسبتا مشابه دارد، اما به نظر می‌رسد که در یکی از قسمت‌ها او شنلی قرمز را می‌پوشد و کمربندی قدیمی دارد. این لباس قطعا اهمیت خاصی را در داستان دارد که طرح عروسک فانکو پاپ آن نیز ساخته شده، با این وجود، فعلا اطلاعاتی درباره داستان فصل دوم در دسترس نیست و حتی تریلر رسمی آن نیز منتشر نشده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا