فصل دوم سریال انیمیشنی ?…What If در دست ساخت است

تعداد قسمت‌های فصل اول مشخص شد

سریال انیمیشنی ?...What If

اگرچه فصل اول سریال انیمیشنی ?…What If هنوز منتشر نشده است اما استودیوی مارول از هم اکنون روند کار روی فصل دوم را آغاز کرده است.

پس از انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های مختلف، مارول بالاخره سکوت خود را شکست و در آوریل سال جاری میلادی ساخت سریال انیمیشنی ?…What If را برای پلتفرم دیزنی پلاس تایید کرد. وظیفه‌ی کارگردانی این سریال بر عهده‌ی برایان اندروز (Bryan Andrews) قرار دارد که ?…What If اولین تجربه‌ی او در مقام کارگردان محسوب می‌شود. اندروز پیش از این به‌عنوان طراح استوری بُرد در پروژه‌های مختلف حضور پیدا کرده بود. فیلمنامه‌ی این سریال را هم اِی.سی. بردلی (A.C. Bradley) براساس کمیک بوک‌های مارول می‌نویسد.

طی این مدتی که از معرفی سریال انیمیشنی ?…What If می‌گذرد، شاهد انتشار اطلاعات ارزشمندی از آن بوده‌ایم. اول از همه می‌دانیم که تعدادی از بازیگران دنیای سینمایی مارول در این اثر حضور داشته و صداگذاری شخصیت‌‌های خود را بر عهده دارند. برای مثال، می‌توان به هایلی اتول (Hayley Atwell) در نقش مامور کارتر، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در نقش لوکی و کریس همسورث (Chris Hemsworth) در نقش ثور اشاره کرد. دوم، می‌دانیم که شخصیت آتو با صداپیشگی جفری رایت (Jeffrey Wright) راوی سریال خواهد بود.

نکته‌ی سوم و پایانی که می‌دانیم این است که این سریال تلویزیونی به تمامی ۲۳ فیلم منتشر شده از دنیای سینمایی مارول خواهد پرداخت. بیان چنین حرفی از زبان کوین فایگی (Kevin Feige) در جریان رویداد San Diego Comic-Con International این ذهنیت را در برخی علاقه‌مندان به‌وجود آورد که احتمالا فصل اول سریال ?…What If بیست و سه قسمت خواهد داشت تا بتواند تمامی فیلم‌ها را پوشش قرار دهد اما اینطور نیست. فایگی در مصاحبه‌ی اخیر خود با رسانه‌ی بازفید تعداد قسمت‌های فصل اول را اعلام کرد. او همچنین گفت روند ساخت فصل دوم از هم اکنون آغاز شده است:

خیلی خوشحال هستم که ?…What If را برای پلتفرم دیزنی پلاس می‌سازیم. بیشتر قسمت‌های این سریال را دیده‌ام. فصل اول ۱۰ قسمت خواهد داشت. روند ساخت ۱۰ قسمت دیگر برای فصل دوم هم آغاز شده است. در گذشته یکی از اتفاقات بسیار هیجان‌انگیزی که این سریال به آن می‌پردازد را اعلام کردیم. در این سریال خواهیم دید که مامور کارتر به جای استیو راجرز سُرم ابرسرباز را دریافت کرده و تبدیل به کاپیتان کارتر می‌شود. این ایده در اولین‌ قسمت‌ها استفاده شده است و بسیار هیجان‌زده هستم تا مردم به تماشایش بنشینند. بی‌صبرانه منتظر هستم تا تمام جهان نسخه‌های تمام شده این سریال را ببینند.

هدف اصلی سریال انیمیشنی ?…What If پاسخ به این سوال است: اگر اتفاقات مهم دنیای سینمایی مارول به‌گونه‌ای دیگر رخ می‌‎دادند، چه سرنوشتی در انتظار ابرقهرمانان و دیگر شخصیت‌ها بود؟ تبدیل شدن مامور کارتر به کاپیتان کارتر یکی از اتفاقات است. دیگر مثال، تبدیل شدن کاپیتان آمریکا به زامبی و رویارویی او با سرباز زمستان است که در نخستین تریلر این انیمیشن نشان داده شد. در پایان، لازم به ذکر است که فصل اول ?…What If هنوز تاریخ پخش دقیقی ندارد و تنها می‌دانیم که تابستان سال ۲۰۲۱ در پلتفرم دیزنی پلاس قابل تماشا خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا