1%
  • 0/10

کارگردان فصل دوم What If: با کراس اور مارول و جنگ ستارگان مخالفت شد

آرزوی طرفداران به واقعیت تبدیل نشد!

کارگردان فصل دوم What If: با کراس اور مارول و جنگ ستارگان مخالفت شد ۴ ۱۴ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
کراس اور مارول و جنگ ستارگان

برایان اندروز، کارگردان و تهیه کننده سریال What If، فاش کرده کراس اور مارول و جنگ ستارگان در نظر گرفته شده بود اما با آن مخالفت شد.

استودیوی مارول و سرویس استریم دیزنی پلاس اخیراً پخش فصل دوم سریال What If را به انتها رسانده‌اند. فصل دوم از ۹ قسمت تشکیل شده بود و مانند فصل اول، هر کدام از قسمت‌ها قصه‌ای مستقل را روایت می‌کردند. در ضمن، اثر جدید استودیوی انیمیشن مارول مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد.

برایان اندروز (Bryan Andrews) یکی از کارگردانان و تهیه کنندگان فصل دوم What If بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Moovy TV انجام داده است. او در بخشی از گفتگو فاش کرد متیو چانسی (Matthew Chauncey)، یکی از نویسندگان فصل اول و دوم، ایده کراس اور مارول و جنگ ستارگان (Star Wars) را مطرح کرد اما با مخالفت مواجه شد:

فکر می‌کنم کوین فایگی (Kevin Feige) نمی‌خواهد با برخی فرنچایزهای بخصوص کراس اور داشته باشد. چانسی ایده منطقی‌ای را برای ترکیب مارول و جنگ ستارگان پیدا کرده بود.

مطمئن نیستم کوین فایگی به کراس اور فرنچایزها تمایلی داشته باشد. این کراس اور نامه‌ای عاشقانه به طرفداران قدیمی جنگ ستارگان بود. نمی‌دانم در آینده می‌توانیم چنین چیزی را بسازیم یا نه.

طبق توضیحات برایان اندروز، مدیران شرکت حتی نسبت به ایستراگ هم حساسیت به خرج می‌دهند، تا جایی که ایستراگ‌های زنومورف‌ها (موجودات بیگانه در Alien) و غارتگر (Predator) را حذف کردند. دست اندرکاران What If این ایستراگ‌ها را به گونه‌ای قرار داده بودند که هر کسی متوجه‌اش نشود اما مدیران شرکت دیدند. در نتیجه حذفشان کردند. البته اندروز گفت یک ایستراگ متعلق به جنگ ستارگان در فصل اول باقی ماند؛ زیرا آن را ندیدند.

والت دیزنی (Walt Disney) در حال حاضر صاحب امتیاز مارول، جنگ ستارگان، بیگانه و غارتگر بوده و همین موضوع شرایط را برای کراس اور آن‌ها مهیا کرده است. با اینحال، بنظر می‌رسد تمایلی برای کراس اورهای این چنینی وجود ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments