ایستراگ مردان ایکس در سریال میس مارول چه معنایی برای آثار آینده MCU دارد؟

ایستراگ مردان ایکس در سریال میس مارول - Ms. Marvel

یک ایستراگ مردان ایکس در سریال میس مارول – Ms. Marvel که طی اتفاقات قسمت آخر آن دیده شده بود، می‌تواند راه را برای حضور میوتنت‌ها در MCU فراهم کند؛ درحالی که اکنون ظاهرا فیلم Black Panther 2 هم این موضوع را تشدید می‌کند!

سریال میس مارول واقعا در بهترین حالت ممکن هم موفق نشد تا درست مثل سایر آثار سریالی دنیای سینمایی مارول نظر اکثریت طرفداران را جلب کند. با این وجود، سازندگان این سریال نیز خیلی روی جلوه‌های ویژه و تغییرات پیشینه شخصیت کامالا خان (Kamala Khan) کار کرده بودند و این موضوع به خوبی دیده می‌شود. این در حالی است که ضمن خوب نبودن قسمت‌های میانی سریال، بالاخره آخرین اپیزود آن توانست توجه طرفداران دنیای سینمایی مارول را به خود جلب کند و در نهایت،‌ موردی را به تصویر بکشد که به شدت روی آینده دنیای سینمایی مارول تاثیرگذار خواهد بود!

در واقع توی قسمت آخر سریال Ms. Marvel دیدیم که کامالا خان توانست از قدرت خود در بهترین حالت استفاده کرده و کامران را نجات دهد؛ کسی که پس از دریافت کردن قدرتی متفاوت از مادر خود،‌ کنترلش را از دست داده بود و از دست ماموران دپارتمان کنترل خسارات فرار می‌کرد. با این وجود، در نهایت کامالا موفق شد تا همه چیز را به خوبی تمام کند، در حالی که دوست نزدیک او حرفی را زد که همه را هیجان‌زده کرد.

برونو (Bruno)، پسر باهوشی بود که هم در کمیک‌های میس مارول حضور دارد و هم در این سریال ۶ قسمتی به کامالا کمک می‌کرد تا پیشینه مچبند و همچنین منبع قدرت‌هایش را بشناسد. او در آخرین قسمت از سریال، پیش از آنکه از دوستان خود برای رفتن به یک مرکز آموزش خداحافظی کند، به کامالا گفت که ظاهرا قدرت‌های او به نحوی شبیه به یک میوتنت هستند. دقیقا هنگام گفتن این جمله، صدای موسیقی متن X-Men 97 پخش شد و همین موضوع دقیقا آن را به مردان ایکس و میوتنت‌ها مرتبط می‌کند! این در حالی است که پس از رونمایی از این واقعه بزرگ و تغییر پیشینه میس مارول از یک اینهویمن (Inhuman) به میوتنت، در تیتراژ سریال عملا به موسیقی متن X-Men 97 اشاره می‌شود.

همچنین دقت کنید که نکته قابل توجه پس از این ایستراگ، چند روز پیش هنگام رونمایی از تریلر فیلم جدید Black Panther: Wakanda Forever اتفاق افتاد؛ طوری که دیدیم شخصیت نیمور (Namor) از قلمرو آتلانتیس (Atlantis) نشان داده شد و او هم در داستان‌های کمیک بوکی مارول یک میوتنت است! این یعنی استودیو مارول رفته رفته ابتدا در حال معرفی میوتنت‌های مختلف در جهان MCU ‌است و سپس در فاز ششم احتمالا سراغ مردان ایکس خواهد رفت.

به هر حال می‌دانیم که فیلم Deadpool 3 قطعا ساخته و اکران می‌شود و جالب‌تر اینکه رسما حضور این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول تایید شده است. با این حساب، می‌توان انتظار داشت که با آمدن ددپول اشاره‌های بسیاری به کاراکترهای مختلف مردان ایکس و همچنین جهانی که او از آن آمده است صورت بگیرد. بخصوص اینکه بالاخره در سال‌های آینده متوجه خواهیم شد که بازیگر نقش ولورین (Wolverine) در دنیای سینمایی مارول کیست.

به هر حال اشاره و ایستراگ مردان ایکس در سریال میس مارول موردی بود مکه قطعا برای برنامه‌ریزی یک اتفاق بزرگ‌تر در آینده انجام شده و به زودی جزئیات بیشتری از آن را خواهیم دید. اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا