فایگی: داستان فیلم Werewolf By Night ترسناک خنده‌دار خواهد بود!

گرگینه، خوناشام، تی وی ای، طنز؟

داستان فیلم Werewolf By Night

طبق مصاحبه اخیر کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول (Marvel Studios)، ظاهرا داستان فیلم Werewolf By Night تماما ترسناک، اما با زمینه‌ای خنده‌دار خواهد بود.

در واقع این اولین بار است که در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، شاهد معرفی یک اثر مخصوص هالووین هستیم. در میان سه فاز گذشته MCU هرگز چنین موردی وجود نداشته که در هالووین، فیلم یا سریالی منتشر شود که ترسناک باشد، اما حال پس از اکران فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness ظاهرا دست سازندگان برای اضافه کردن هر چه بیشتر المان ترس باز شده و به همین جهت نیز، فیلمی کوتاه به نام Werewolf By Night قرار است تا به عنوان اثری خاص در اوایل پاییز سال جاری منتشر شود.

شخصیت Werewolf By Night در واقع انسانی به نام جک راسل (Jack Russell) است که نیاکان او از سال‌های ۱۹۷۵، گرگینه بوده‌اند و این طلسم در خانواده آن‌ها وجود دارد که شب‌هنگام به ترکیبی از گرگ و انسان تبدیل شوند. با این وجود، باید گفت که او کاملا شخصیتی متفاوت نسبت به آنچه که تا به حال در دنیای سینمایی مارول دیده‌ایم خواهد بود و با اضافه شدنش، می‌توان گفت که راه برای حضور خوناشام‌ها هم فراهم می‌شود! چراکه پدران راسل با شخصیتی به نام دراکولا (Dracula) مبارزه کرده‌اند که یک خوناشام بوده و اخیرا نیز خبر رسیده که فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) قرار است که در فاز پنجم اکران شود.

اما جدای از همه این موارد، فیلم کوتاه Werewolf By Night پیش از شروع فاز پنجم و تنها تا چند هفته دیگر، به عنوان قسمت ویژه هالووین پخش می‌شود؛ اثری که در تریلر فوق‌العاده عجیب و غریب آن، هم خشونت بالای این کاراکتر را دیده بودیم، هم سربازان TVA کانگ فاتح (Kang The Conqueror) که یکی پس از دیگری تکه پاره می‌شدند! این در حالی است که زمینه ترسناک این فیلم، به گفته کوین فایگی، یک روی طنز هم دارد.

صحبت‌های فایگی درباره داستان فیلم Werewolf By Night

مایکل جیانچینو (Michael Giancchino)، آهنگساز معروف و بزرگی که کارگردانی فیلم کوتاه Werewolf By Night را بر عهده دارد، اخیرا در مصاحبه خود درباره صحبت‌هایی که با کوین فایگی داشته، اظهار کرده که ظاهرا مدیر استودیو مارول شدیدا از این پروژه راضی است!

او اعلام کرده که وقتی اولین بار درباره پروژه‌ای که قرار است بسازد با فایگی صحبت کرده، او گفته «گرگینه؟ جدی؟» در حالی که خیلی نسبت به این موضوع امیدوار شده تا مایکل جیانچینو آن را برآورده کند. با این وجود جالب است بدانید که وقتی فایگی موضوع و داستان این فیلم را توضیح می‌داده، اظهار کرده که زمینه آن قطعا ترسناک با مقداری شوخی خواهد بود. این یعنی ما قرار است تا صحنه‌های فوق‌العاده خشن و ترسناک بسیاری را حین تماشای Werewolf By Night نظاره‌گر باشیم، در حالی که صحنه‌های طنز هم بین آن قرار داده شده است.

در حال حاضر هنوز به صورت کامل اطلاعات درست حسابی از داستان فیلم Werewolf By Night منتشر نشده، اما می‌توان گفت که احتمال دارد داستان آن مربوط به جهانی دیگر باشد. این یعنی شاید داستان در جهان ۶۱۶ دنیای سینمایی مارول روایت نشود و همه چیز اتفاقات آن در یک دنیای موازی، جایی که سازمان TVA قصد نابودی آن را دارد روایت شود. به هر حال ماموران کانگ فاتح در این اثر سینمایی نقش خیلی مهمی را خواهند داشت و حتی می‌توان دید که در پایان تریلر منتشر شده، صفحه طوری شبیه به زمانی که چیزی توسط نیزه‌های سربازان TVA پرون (Prune) می‌شود پاک شد. این در حالی است که شاید خود کانگ فاتح یا دیگر شخصیت‌های مربوط، مانند لوکی (Loki)، سیلوی (Sylvie) یا حتی موبیوس (Mobius) را در این اثر مشاهده کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا