برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

نتفلیکس چگونه می‌تواند غیبت خاویر در فصل دوم سریال ونزدی را توجیه کند؟

پاسخ به سوالی مهم!!

نتفلیکس چگونه می‌تواند غیبت خاویر در فصل دوم سریال ونزدی را توجیه کند؟ ۱۲ ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
خاویر در فصل دوم سریال ونزدی

از آنجایی که پرسی هاینس وایت (Percy Hynes White) به‌خاطر یک سری اتهامات سنگین از نقش خاویر تورپ کنار گذاشته شده، نتفلیکس باید راهی پیدا کند تا غیبت خاویر در فصل دوم سریال ونزدی توجیه منطقی داشته باشد.

از تبدیل شدن دوباره تایلار به هاید گرفته تا پیام مرموزی که برای ونزدی ارسال شد، قسمت پایانی فصل اول سریال ونزدی علامت سوال‌های بسیار زیادی در ذهن طرفداران بوجود آورده که وظیفه پاسخ دادن به آنها برعهده داستان فصل دوم است. متاسفانه اخراج شدن ناگهانی پرسی هاینس وایت، ستاره نقش خاویر تورپ به‌خاطر یک سری اتفاقات رخ داده در پشت صحنه نیز موضوع دیگری است که تیم برتون (Tim Burton) باید در فصل جدید به آن بپردازد.

خوشبختانه اخراج شدن پرسی هاینس وایت به‌ اندازه اخراج شدن جاناتان میجرز (Jonathan Majors) از مارول مشکل‌‌ساز نشده و نتفلیکس می‌تواند به راحتی غیبت خاویر در فصل دوم سریال ونزدی را توجیه کند. از آنجایی که آکادمی نومور مکانی خطرناک برای دانش آموزان جوان است، بهترین راه برای توجیه غیبت خاویر، منتقل شدنش به یک مدرسه شبانه روزی دیگر است. شاید در نگاه اول خیلی هیجان انگیز به نظر نرسد، اما چون فصل دوم وظیفه به تصویر کشیدن خطوط داستانی مهمی را دارد، این روش منطقی و هوشمندانه است. 

حالا سوال پیش می‌آید که با تبدیل شدن تایلر به هاید و نبود خاویر، چه اتفاقی برای مثلث عشقی ونزدی میوفتد؟ از بین رفتن مثلث عشقی ونزدی لزوما آسیبی به داستان فصل دوم وارد نمی‌کند، زیرا نویسنده‌ها این فرصت را دارند تا بیشتر روی دوستی ونزدی و انید تمرکز کنند. آنها شیمی خیلی خوبی دارند و تماشا کردنشان حین حل کردن پرونده‌های مرموز می‌تواند بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشد. بنابراین نبود یک مثلث عشقی چندان اهمیت ندارد.

فصل دوم سریال ونزدی چه زمانی منتشر می‌شود؟ از آنجایی که پروسه فیلمبرداری به‌تازگی آغاز شده، اوایل سال ۲۰۲۵ می‌تواند پنجره انتشار معقولی باشد. البته نتفلیکس هنوز هیچ چیزی در رابطه با این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده، بنابراین فعلا برای حدس و گمانه‌زنی زود است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments