حذف یکی از شخصیت های اصلی سریال ونزدی از فصل دوم

پس از حواشی و جنجال‌ها، یکی از بازیگران دیگر در فصل دوم بازنمی‌گردد

شخصیت های اصلی سریال ونزدی

طبق گزارشات جدیدی که منتشر شده، یکی از شخصیت های اصلی سریال ونزدی به دلیل حواشی و جنجال‌هایی که برای او پیش آمده، از این مجموعه تلویزیونی حذف شده و در فصل دوم Wednesday بازنخواهد گشت.

چند ماهی هست که ساخت فصل دوم سریال Wednesday توسط شرکت نتفلیکس (Netflix) تائید شده و بازیگر اصلی آن نیز می‌گوید، این فصل قرار است نسبت به فصل قبلی بزرگتر و بهتر باشد. در حالی که تا به الان تقریبا هیچ اطلاعاتی از داستان و تاریخ پخش فصل بعدی این مجموعه تلویزیونی نداریم، اما اخیرا گزارشی منتشر شده که از حذف یکی از بازیگران اصلی آن خبر می‌دهد.

خبر حذف یکی از شخصیت های اصلی سریال ونزدی توسط رسانه دیلی میل انگلستان (Daily Mail UK) منتشر شده که اعلام کرده پرسی هاینس وایت (Percy Hynes White)، بازیگر شخصیت خاویر تورپ (Xavier Thorpe) پس از اتهامات اخلاقی اوایل سال میلادی جاری، از فصل دوم سریال Wednesday حذف شده است.

دیلی میل گفته که این خبر را از سمت یکی از منابع نزدیک به خانواده پرسی هاینس وایت دریافت کرده، اما شرکت نتفلیکس هنوز در این رابطه سکوت کرده و آن را تائید نکرده است. این در حالیست که یک منبع ناشناس خبری اعلام کرده که اتهاماتی که به این بازیگر وارد شده، صحبت ندارند و تمام این ادعا در توییتر مطرح شده که هیچ وقت پیگیری و اثبات نشده‌اند.

همچنین منبع این خبر نتفلیکس را به خاطر حذف پرسی هاینس وایت مورد انتقاد قرار داد و تصمیم این شرکت را مایه شرمساری خواند، در حالی که تمام اتهامات او فقط یکسری شایعات دروغین بوده‌اند.

سریال Wednesday ساخته آلفرد گاف (Alfred Gough) و مایلز میلار (Miles Millar) اسپین‌آفی برای مجموعه The Addams Family است که در سال گذشته میلادی پخش شد و موفقیت‌هایش باعث شد تا شرکت نتفلیکس خیلی زود آن را برای فصل دوم تمدید کند، اما از آن جایی که فعلا انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا در اعتصاب است، مشخص نیست که فصل بعدی این اثر چه زمانی پخش خواهد شد.

4.2 53 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا