فصل اول ونزدی به پربازدیدترین سریال نتفلیکس تبدیل شد

Stranger Things، تسلیم ونزدی شد!

فصل اول ونزدی

در پی تغییراتی که نتفلیکس در سیاست رتبه بندی فیلم‌ها و سریال‌ها به وجود آورده، فصل اول ونزدی به موفقیتی جدید دست یافته است.

وب سایت The Wrap در یکی از گزارش اختصاصی خود از تغییر سیاست نتفلیکس در حوزه رتبه بندی پربازدیدترین فیلم‌ها و سریال‌ها خبر داده است. سرویس استریم آمریکایی قبلاً آثار خود را بر اساس مجموع مدت زمان تماشا شده توسط کاربران رتبه بندی می‌کرد اما این اتفاق حالا بر اساس تعداد بازدید طی ۹۱ روز نخست انتشار صورت می‌گیرد. در نتیجه اتفاقی که رخ داده، لیست پربازدیدترین سریال‌ها و فیلم‌های نتفلیکس تغییر کرده است.

وب سایت The Wrap در بخش دیگری از گزارش اختصاصی خود اعلام کرد فصل اول ونزدی با ۲۵۲ میلیون و ۱۰۰ هزار بازدید، حالا رتبه یک را در میان پربازدیدترین سریال‌های انگلیسی زبان در اختیار دارد؛ رتبه‌ای که تا قبل از تغییر سیاست رتبه بندی به فصل چهارم Stranger Things تعلق داشت. این اثر حالا با ۱۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار بازدید در رتبه دوم دیده می‌شود. رتبه‌های بعدی هم به ترتیب در اختیار Dahmer: Monster: The Jeffrey Dahmer Story، فصل اول Bridgerton و مینی سریال The Queen’s Gambit قرار دارند.

Squid Game موفق شده بود در بازه ۹۱ روزه، بازدیدی معادل ۲۶۵ میلیون و ۲۰۰ هزار به ثبت برساند. بدین ترتیب، اثر مزبور همچنان پربازدیدترین سریال نتفلیکس محسوب می‌شود. در لیست فیلم‌های انگلیسی زبان، Red Notice در رتبه اول قرار گرفته و Don’t Look Up هم با فاصله‌ای نسبتاً زیاد، در رتبه دوم است. در ضمن، رتبه‌های اول و دوم پربازدیدترین فیلم‌های غیرانگلیسی به دو فیلم Troll و The Platform تعلق دارد.

Wednesday بر اساس فرنچایز خانواده آدامز ساخته شده و حول محور ونزدی می‌گردد. این دختر نوجوان در پی رفتارهایی غیرقابل قبول از مدرسه اخراج شده و به همین دلیل، والدین مجبور می‌شوند او را به آکادمی نورمور ببرند؛ موسسه‌ای خصوصی که برای تحصیل دانش آموزان عجیب و غریب تاسیس شده است. ونزدی با ورود به این مدرسه متوجه می‌شود برخی از توانایی‌های مادربزرگش را به ارث برده و می‌تواند از آن‌ها برای حل یک معمای قتل استفاده کند.

سریال ونزدی برای فصل دوم تمدید شده اما در حال حاضر مشخص نیست قسمت‌های جدید چه زمانی فیلمبرداری شده یا از راه می‌رسند.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا