1%
  • 0/10

بازیگر سریال ونزدی احتمالاً نقش منفی سریال جدید دردویل را ایفا خواهد کرد

بازیگر سریال ونزدی احتمالاً نقش منفی سریال جدید دردویل را ایفا خواهد کرد ۰ ۲۵ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
نقش منفی سریال جدید دردویل

یکی از افشاگران مشهور فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی از گزینه احتمالی مارول برای نقش منفی سریال جدید دردویل پرده برداشته است.

دردویل طی سال‌های گذشته حضورهای کوتاهی در آثار مختلف فرنچایز Marvel Cinematic Universe داشته و این شرایط قرار است با سریال اختصاصی او تغییر کند. سریال اختصاصی دردویل، Daredevil: Born Again نامگذاری شده و اقتباس آزادی از کمیک بوک‌های او در دهه ۸۰ میلادی خواهد بود.

سریال جدید دردویل سال گذشته جلوی دوربین رفت که ناگهان اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی رخ داد. با طولانی شدن اعتصاب‌ها، مدیران مارول تصمیم گرفتند به تماشای صحنه‌های ضبط شده پرداخته و کیفیتشان را مورد ارزیابی قرار دهند. از آنجایی که اثر مزبور اصلاً و ابداً مطابق انتظارات مدیران نبود، تعداد قابل‌توجهی از دست اندرکاران اخراج شده و تصمیم گرفته شد تغییرات قابل توجهی در فیلمنامه‌ها بوجود بیاید.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یک افشاگر مشهور در میان مخاطبان فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی بوده و اخیراً بازیگر احتمالی نقش منفی سریال جدید دردویل را لو داده است. طبق گفته او، مارول قبل از اینکه تصمیم بگیرد تغییرات قابل توجهی را در فیلمنامه بوجود بیاورد، مشغول مذاکره با هانتر دوهان (Hunter Doohan) بوده تا شخصیت میوس (Muse) را به تصویر بکشد. ریچمن به اطلاعات بیشتری دسترسی نداشته و مشخص نیست با وجود تغییرات، دوهان همچنان گزینه اصلی است یا خیر.

هانتر دوهان سال‌های پایانی دهه سوم زندگی خود را پشت سر گذاشته و از سال ۲۰۱۵ میلادی در صنعت بازیگری فعالیت دارد. از شاخص‌ترین آثاری که در پرونده هنری او دیده می‌شود، می‌توان Westworld و Wednesday را نام برد. دوهان در سریال وست ورلد حضور چندانی ندارد اما در ونزدی یکی از شخصیت‌های اصلی را به تصویر کشید.

سریال Daredevil: Born Again بخشی از فاز پنجم Marvel Cinematic Universe محسوب شده و ۱۰ قسمت دارد. البته این اثر در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments