کینگ پین در سریال Daredevil: Born Again بدنبال مرد عنکبوتی است!

کینگ پین برنامه ویژه‌ای برای پاتیزان‌ها دارد!

داستان سریال Daredevil: Born Again

وب سایت Murphy’s Multiverse با انتشار یک گزارش اختصاصی جزئیات تازه‌ای را از داستان سریال Daredevil: Born Again به اشتراک گذاشته است.

پس از اینکه نسخه چارلی کاکس (Charlie Cox) مت مورداک در Spider-Man: No Way Home حضور یافت، شایعه‌هایی بوجود آمد مبنی بر اینکه سریال اختصاصی دردویل در دست ساخت قرار دارد. با گذشت حدوداً یک سال و در رویداد کامیک کان ۲۰۲۲، سریال Daredevil: Born Again بطور رسمی معرفی شد. فصل اول از ۱۸ قسمت تشکیل شده و به گفته کاکس، نباید آن را فصل چهارم سریالی قدیمی دانست که بین سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ منتشر شد.

چارلی کاکس، تنها بازیگر شناخته شده‌ای نیست که در سریال‌های ابرقهرمانی و قدیمی مارول حضور داشته و قرار است نقش مشابهی را در Daredevil: Born Again ایفا کند. جان برنثال (Jon Bernthal) بار دیگر بعنوان فرانک کسل با نام مستعار پانیشر جلوی دوربین می‌رود؛ پارتیزانی که برای رسیدن به هدف خود از هیچ عمل خشونت باری نمی‌گذرد. به این موارد باید وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) را هم افزود که دوباره نقش ویلسون فیسک یا کینگ پین را بر عهده دارد.

Murphy’s Multiverse یک وب سایت خبری بوده و منبع قابل اعتمادی در حوزه فیلم و سریال به شمار می‌رود. این رسانه اخیراً یک گزارش اختصاصی کار کرده و در آن جزئیات مهمی را از داستان سریال Daredevil: Born Again لو داده است. با توجه به متن، ویلسون فیسک سعی دارد شهردار نیویورک شده و به هدفش هم می‌رسد. پس از شهردار شدن، فیسک بصورت عمومی علیه پارتیزان‌ها مانند دردویل، پانیشر و مرد عنکبوتی (Spider-Man) برخواسته و آن‌ها را تحت تعقیب قرار می‌دهد.

Murphy’s Multiverse بخشی از گزارش اختصاصی خود را به پانیشر اختصاص داده است. اینطور که بنظر می‌رسد، گروهی از پلیس‌های نژادپرست از لوگویش سوء استفاده می‌کنند. سریال Daredevil: Born Again تلاش‌های او برای یافتن و متوقف کردن این گروه را نشان می‌دهد. در ضمن، توضیحاتی پیرامون غیبت فاگی نلسون و کارن پیج ارائه شده است. اینطور که بنظر می‌رسد، بخشی از اتفاقات سریال پس از بلیپ (بشکن تانوس) رخ داده و به همین دلیل این دو شخصیت حضور ندارند. همچنین احتمال می‌رود در قالب فلش بک‌هایی دلیل غیبت فاگی فاش شود.

سریال دردویل: تولد دوباره برای انتشار در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده است.

3.3 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا