انیمه جوجوتسو کایسن
1%
  • 0/10

انیمه جوجوتسو کایسن: چه کسی ضعیف‌ترین تکنیک نفرین شده را دارد؟

ضعیف‌ترین‌های دنیای جادو!

انیمه جوجوتسو کایسن: چه کسی ضعیف‌ترین تکنیک نفرین شده را دارد؟ ۰ ۰۱ دی ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

در انیمه جوجوتسو کایسن برخی از قدرت‌ها به‌عنوان فوق‌العاده ضعیف یا موقعیتی برجسته می‌شوند اما چه کسی ضعیف‌ترین تکنیک نفرین شده را دارد؟

در کل ژانر شونن، انیمه جوجوتسو کایسن به داشتن برخی از قوی‌ترین و پیچیده‌ترین تکنیک‌ها مشهور است. این تکنیک‌ها وابسته به شخصیتی است که از آنها استفاده می‌‌کند و کاملاً مکمل سبک مبارزه و شخصیت آنها است. آنها می‌توانند از صرفاً توانایی‌های شفابخش بودن تا حرکاتی که می‌‌توانند تار و پود واقعیت را قطع کنند، متغیر باشند. با این حال، علی‌رغم اینکه بسیاری از این توانایی‌ها به اندازه کافی قدرتمند هستند تا شخصیت‌های متناظرشان را به عنوان قوی‌ترین شخصیت‌ها در تمام انیمه‌ها رتبه‌بندی کنند، برخی از تکنیک‌های نفرین شده در انیمه جوجوتسو کایسن کاملاً برعکس هستند. با این حال، برای برخی تکنیک‌ها خود ضعیف هستند، اما شخصیت‌هایی که به آن‌ها تعلق دارند در استفاده از آن‌ها استاد هستند، در حالی که دیگران صرف‌نظر از نحوه استفاده از آنها، ضعیف هستند. در بررسی ضعیف‌ترین تکنیک نفرین شده انیمه جوجوتسو کایسن با رسانه سرگرمی همراه باشید:

تکنیک عروسک کاهی نوبارا محدودیت‌های خودش را دارد

نوبارا شخصیت ضعیفی نیست زیرا در چندین مبارزه توانسته خودی نشان داده و تسلط خود را به رخ بکشد. با این حال، ماهیت محدود تکنیک نفرین شده او تکنیک عروسک کاهی، سبک مبارزه او را نسبتاً محدود می‌کند. با وجود اینکه استفاده او از طنین به او اجازه می‌دهد تا مبارز قدرتمندی در مقابل نفرین‌های درجه ویژه مانند ماهیتو باشد، اما هنوز هم نمی‌تواند به طور کامل آنها را شکست دهد. تکنیک عروسک کاهی به او این امکان را می‌دهد که با چکش آغشته به انرژی نفرین شده خود میخ‌ را به سمت دشمن شلیک کند. نوبارا پس از ضربه زدن، می‌تواند از عروسک کاهی استفاده کرده تا با ضربه مستقیم به عروسک، آسیب زیادی به نفرین وارد کرده و سپس آسیب را به خود نفرین منتقل می‌کند. این تکینک در اصل بسیار شبیه عروسک وودو عمل می‌کند و در برابر ارواح نفرین شده سطح پایین بسیار مؤثر است، اما در برابر نفرین‌های توانایی مقابله را ندارد.

مشت ناهمگون یوجی بسیار ساده است

هنگامی که یوجی برای اولین بار از تکنیک خود در جوجوتسو کایسن رونمایی کرد، بسیاری از طرفداران از سادگی آن کمی ناامید شدند. در مجموعه‌ای پر از تکنیک‌های فوق‌العاده قدرتمند و بیش از حد پیچیده، خیلی‌ها سرشان را می‌خارانند که چرا شخصیت اصلی به تکنیکی دست می‌یابد که به جای انجام کاری منحصر به فرد و جالب مانند کارهایی که شخصیت‌های دیگر می‌توانند انجام دهند، متکی بر مشت زدن به حریفان است. مشت ناهمگون در اصل فقط یک مشت آغشته به انرژی نفرین شده است که دو بار حمله می‌کند و به حریفان یوجی آسیب مضاعف وارد می‌کند. در حالی که تودو موثر بود، اشاره کرد که این به تنهایی به اندازه کافی در برابر هر چیزی بیش از سطح روح نفرین شده درجه ۱ موثر نخواهد بود، و باعث شد یوجی مجموعه حرکت خود را گسترش دهد و با فلش سیاه مهارت بیشتری پیدا کند، که به او اجازه می‌دهد با درجه های ویژه مبارزه کند. در حال حاضر، در مانگا، یوجی یک تکنیک نفرین شده جدید دیگر دارد که تا کنون اطلاعات کمی در مورد آن فاش کرده است، اما به او اجازه می‌دهد تا با سوکونا مبارزه کند.

هاروتا خیلی بر معجزات تکیه کرده بود

هاروتا شیگمو یکی از منفورترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن و به طور کلی بسیار ضعیف است. این جنبه‌ای از شخصیت اوست که حتی در حادثه شیبویا به آن اعتراف می‌کند و دوست دارد افراد ضعیف را بکشد و شکار کند. این بیشتر به این دلیل است که او نمی‌تواند خودش با کسی قوی روبرو شود، همانطور که به راحتی در مبارزه او با نانامی مشاهده شد، جایی که او کاملاً توسط جادوگر درجه ۱ نابود شد. تکنیک نفرین شده هاروتا، معجزه‌ها، معجزات بسیار جزئی را که در طول روز با آنها روبرو می‌شود، در علائم زیر چشم خود ذخیره می‌کند که او را از خطر محافظت می‌کند. این معجزات می‌تواند مانند دیدن ساعت ۱۱:۱۱:۱۱ ساعت باشد. اگرچه ممکن است قوی به نظر برسد، اما دلیل واقعی ضعف آن این است که هاروتا چیزی در مورد تکنیک خود نمی‌داند، اما همچنان به آن بسیار متکی است، بنابراین او هرگز نمی‌داند که چه زمانی معجزاتش تمام شده است، که منجر به دردسر بزرگی برای او می‌‌شود.

گوشت انفجاری ایوری فقط در مواقع خاصی بدرد می‌خورد

ایوری (Iori Hazenoki) یک تناسخ یافته در آرک کشتار گزینشی بود که در واقع نسبتاً قوی بود و مانعی برای غلبه بر مگومی و تاکابا بود. اگرچه قدرت و انرژی نفرین شده او در کل بسیار مهیب بود، تکنیک نفرین شده واقعی او بسته به اینکه با چه کسی می‌جنگید بسیار موقعیتی و ضعیف بود، همانطور که به بهترین شکل در مبارزه او با کنجاکو دیده شد. هازنوکی با تکنیک Explosive Flesh قسمتی از بدن خود را که با انرژی و تکنیک نفرین شده او آغشته شده بود، پاره می‌کند و به سمت دشمنش پرتاب می‌کند. هنگامی که پرتابه به هدف مورد نظر خود می‌رسد، هازنوکی از راه دور آن را با یک انفجار مهیب منفجر می‌کند و سپس با استفاده از تکنیک نفرین شده معکوس، آن قسمت از بدن خود را بهبود می‌بخشد. اگرچه این حرکت قدرتمند است، اما الزامات آن ضد شهودی و بسیار موقعیتی است و فقط در برابر مخالفان سطح پایین به درستی موثر است.

دستکاری ابزار مومو بیشتر بر روی نظارت متمرکز شده است

مومو قابلیتی به نام Tool Manipulation دارد که اغلب از آن استفاده می‌کند. این تکنیک نفرین شده بسیار ضعیف است، در وهله اول حتی برخوردهای رزمی را در اولویت قرار نمی‌دهد. همانطور که در رویداد Goodwill دیده می‌شود، او بیشتر در بالای میدان نبرد پرواز می‌کند و به عنوان نظارت و چشم برای جادوگران روی زمین عمل می‌کند. تکنیک او به او اجازه می‌دهد تا از چوب جارو برای پرواز استفاده کند، اگرچه حتی می‌تواند بدون اینکه خودش روی آن باشد و با اتصال تله‌کینتیک از آن استفاده کند. استفاده اصلی از تکنیک او بر روی جارو به عنوان وسیله‌ای است که به او اجازه پرواز می‌دهد، در حالی که می ‌واند تند بادهای قدرتمند را برای استفاده به عنوان پرتابه در نبرد ایجاد کند.

تکنیک ساخت و ساز مای به دلیل انرژی نفرین شده کم او، بی مصرف است

مای به طور گسترده ای به عنوان یکی از ضعیف ترین شخصیت‌ها در کل انیمه جوجوتسو کایسن در نظر گرفته می‌شود، اگرچه این حتی تقصیر او نیست. مای که یک دوقلو به دنیا آمد، از زمان تولد انرژی نفرین شده بسیار کمی داشت زیرا قوانین جوجوتسو با دوقلوها به عنوان موجودات جداگانه یک موجود رفتار می‌کرد. انرژی نفرین شده کم او باعث شد که تکنیک ذاتی او، ساخت و ساز نتواند با حداکثر خروجی خود عمل کند و بسیار ضعیف باشد. خود ساخت و ساز در واقع یک تکنیک فوق العاده قدرتمند است. جادوگر باستانی یوروزو، به همین تکنیک دسترسی داشت، اما به دلیل انرژی نفرین شده بسیار بیشتری که داشت، توانست از این تکنیک در حداکثر پتانسیل خود استفاده کند، جایی که از آن برای انجام یک مبارزه مناسب با سوکونا استفاده شد. 

این تکنیک به کاربر اجازه می دهد تا از انرژی نفرین شده خود برای شکل دادن به اشیاء فیزیکی و استفاده از آنها برای اهداف دفاعی یا تهاجمی استفاده کند. خروجی انرژی نفرین شده مای بسیار کم بود، به این معنی که او نمی‌توانست به اندازه کافی از ساخت و ساز استفاده کند. آنقدر پایین که او می‌توانست فقط یک گلوله در روز بسازد که از تفنگ دستی خود شلیک کند و مای زنین را به جادوگری با بدترین تکنیک نفرین شده در تمام جوجوتسو کایسن تبدیل کرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments