قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن

لیستی ده‌تایی از قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن در تایجوتسو

کدام شخصیت از نظر فیزیکی قوی‌تر است؟

این لیست ده تایی، در برگیرنده قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن در نبرد تن به تن یا تایجوتسو (Taijutsu) می‌باشد.

تایجوتسو یا مبارزه تن به تن، یک سبک مبارزه بوده و به شدت بر توانایی‌های بدن متکی است؛ این نبرد نزدیک شامل استفاده از اشکال مختلف هنرهای رزمی است. تایجوتسو در انیمه نبرد جادو (Jujutsu Kaisen) اهمیت خاصی دارد چون برای شکست دادن انسان‌ها، بدون هدر دادن انرژی نفرین شده (Cursed Energy) یا تکنیک‌های نفرین شده (Cursed techniques) می‌توان از این سبک استفاده کرد. 

جادوگرانی که علاوه بر جوجوتسو از تایجوتسو هم استفاده می‌کنند، یک سر و گردن بالاتر از آنهایی هستند که نمی‌توانند، و زمانی که جادوگران بتوانند انرژی نفرین شده خود را به طور موثر کنترل کرده و روی تای‌جوتسو خود اعمال کنند، می‌توانند از این قدرت برای بیرون کردن ارواح نفرین شده بدون استفاده از تکنیک نفرین شده استفاده کنند.

 سبک‌ها و تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که جادوگران می‌توانند به روش‌های مختلف از آن‌ها در نبردهای تن به تن استفاده کنند و ما در این لیست ده‌تایی به معرفی قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن در تایجوتسو و نبرد تن به تن می‌پردازیم؛ با رسانه سرگرمی همراه باشید:

 

۱۰. کینجی هاکاری (Kinji Hakari)

کینجی قمارباز بی‌قراری است که ساتورو گوجو (Satoru Gojo) معتقد است در آینده او در کنار یوتا اوکوتسو (Yuta Okkotsu) پتانسیل رقابت با گوجو را دارد. هاکاری یک سال سوم از مدرسه توکیو جوجوتسو (Tokyo Jujutsu High) بوده که به حالت تعلیق درآمد تا اینکه یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) و مگومی فوشی‌گورو (Megumi Fushiguro) او را برای بازی کشتار گزینشی (Culling Game) جذب کنند. 

هاکاری در مبارزه تن به تن یک نخبه بوده که انرژی نفرین شده‌اش بافتی بسیار خشن دارد که ایتادوری آن را به عنوان ضربه خوردن با خفاش دندانه دار توصیف می‌کند. هاکاری با وجود بودن دستانش در جیب و توانایی برای دیدن آینده توانست با استفاده از هنرهای رزمی خود، چارلز برنارد (Charles Bernard) را مغلوب کند و هاکاری در مبارزه با کاشیمو توانست با ترکیبی از ضربات مشت، لگد و آرنج جادوگر تناسخ یافته را شکست دهد.

 

۹. یوکی تسوکومو (Yuki Tsukumo)

قدیمی‌ترین عضو گروه چهار جادوگر درجه ویژه، یوکی یک مبارز تن به تن چیره دست است که سال ها تجربه خود را با تکنیک نفرین شده خود ترکیب می‌کند تا بر مخالفان خود غلبه کند. اگرچه یوکی واقعاً خود را با افراد بالاتر درگیر نمی‌کند و به طور کلی به دنبال راهی برای نجات انسان‌ها از نفرین‌ها است، اما در صورت نیاز، می‌تواند قدرتی در ابعاد یک نیروگاه را آزاد کند.

 

۸. یوتا اوکوتسو (Yuta Okkotsu)

جادوگری که بعد از ساتورو گوجو در عصر مدرن دوم است، یوتا اوکوتسو بوده که به عنوان یک اعجوبه شناخته می‌شود. یوتا یک مبارز تن به تن و متخصص اسلحه است؛ و با وجود اینکه کمتر از یک سال جادوگر بود در زمان مناسب توانست با کمک ریکا یک به یک با گتو مبارزه کند. 

بعد از آن زمان، یوتا در هنرهای رزمی خود را بالاتر کشیده و همانطور که در مبارزه او در بازی کشتار گزینشی دیده می‌شود، مجبور شد با استفاده از هنرهای رزمی و سلاح‌های مختلف در کنار ریکا در سندای با اورو، ایشیگوری و کورروشی مبارزه کند. با مقدار زیادی انرژی نفرین شده که یوتا با هنرهای رزمی خود دارد، طرفداران می‌توانند بفهمند که چرا او تنها یک پله بعد از گوجو قرار دارد.

 

۷. یوجی ایتادوری (Yuji Itadori)

قهرمان جوجوتسو کایسن یوجی ایتادوری، در مبارزه تن به تن استاد است. این دانش آموز پانزده ساله سال اول می‌تواند ارواح نفرین شده نیمه کلاس اول را مانند ملخ را شکست دهد و تنها با توانایی‌های بدنی خود و کنترل انرژی نفرین شده و سبک هنر رزمی خود به مقابله با ارواح نفرین شده درجه خاص مانند ماهیتو و هانامی برود حتی بدون استفاده از تکنیک نفرین شده در مبارزات. در اوایل انیمه، مگومی اظهار داشت که یوجی می‌تواند به تنهایی به مصاف همه دانش‌آموزان برود و برنده شود، و ما شواهد کافی برای این گفته دیده‌ایم، با وجود نداشتن یک تکنیک نفرین شده، یوجی می‌تواند فقط با هنرهای رزمی و توانایی‌های بدنی دیوانه کننده خود رقیبی بسیار قدرتمند باشد.

 

۶. ماکی زنین (Maki Zenin)

ماکی زنین یک گواهی زنده بر قدرت عزم و اراده محض است. او که در طایفه بسیار با استعداد زنین متولد شده است، محدودیتی بهشتی دارد که تمام انرژی نفرین شده او را در ازای بدنی با حواس قوی برای تشخیص نفرین‌ها و به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر آنها می‌گیرد. ماکی می‌تواند به راحتی از تعداد زیادی سلاح استفاده کند و آن را در سبک مبارزه خود بگنجاند. پس از اینکه بخاطر سطح پایینی از انرژی نفرین شده‌ای که داشت حذف شد، در مبارزه با نائویا در مورد آزادی خود در مبارزه یاد گرفت، به اندازه کافی قوی شد تا با توجی در زمینه قدرت مبارزه، رقابت کند.

۵. توجی فوشیگورو (Toji Fushiguro)

توجی فوشیگورو هم یکی از اعضای سابق قبیله زنین با همان محدودیت از بدو تولد مانند ماکی است. توجی تمام زندگی خود را وقف بهبود توانایی بدنی خود کرد و به دلیل توانایی کشتن جادوگران جوجوتسو با وجود اینکه هیچ انرژی نفرین شده‌ای نداشت توانست نام «جادوگر کش» را برای خود به ارمغان آورد. او همچنین در استفاده از سلاح‌های مختلف مهارت دارد و آنها را درون روح نفرین شده‌ای حمل می‌کند که روی شانه او می‌نشیند و به دستور او سلاح‌هارا به او می‌دهد. 

سرعت دیوانه کننده و رفلکس‌های سریع توجی او به او اجازه داد تا به تنهایی به مصاف گوجو ساتورو و گتو سوگورو برود و آنها را با موفقیت تا مرز مرگ پیش ببرد. توجی یکی از قوی ترین افراد این سریال است و هنرهای رزمی و توانایی‌های بدنی او دلیل اصلی آن است.

۴. کاشیمو (Kashimo)

هاجیمه کاشیمو یک جادوگر جوجوتسو مربوط به ۴۰۰ سال پیش بوده که توسط کنجاکو برای بازی کشتار گزینشی تناسخ یافت. کاشیمو در فصل ۱۵۶ مانگا معرفی شد و به دنبال حریفی بود که او را با چالش مواجه کند؛ در اصل او به دنبال سوکونا بود. کاشیمو یک مبارز عالی است که فقط از هنرهای رزمی و ویژگی انرژی نفرین شده خود برای مبارزه با اکثر جادوگران استفاده می‌کند تا بتواند استفاده از تکنیک نفرین شده یکبار مصرف خود را برای سوکونا حفظ کند. کاشیمو می‌توانست پاندا را در عرض چند ثانیه کاملاً با توانایی ضربه‌ای ناب خود مغلوب کند. همچنین؛ در مبارزه خود با کینجی هاکاری که انرژی نفرین شده بی‌نهایتی داشت به مبارزه ادامه داد و هاکاری چندباری تا لب مرز مرگ رفت.

۳. کنجاکو (Kenjaku)

کنجاکو مغز متفکر بازی‌های کشتار و یک مبارز تن به تن است که بیش از ۱۰۰۰ سال تجربه دارد، بنابراین جای تعجب نیست که او در لیست قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن باشد. کنجاکو در طول ۱۰۰۰ سال چیزهای زیادی یاد گرفته است، بنابراین یکی از باهوش ترین جادوگران در کل داستان است. کنجاکو با هنرهای رزمی، انرژی نفرین شده و تکنیک نفرین شده‌اش، یکی از قوی‌ترین موجودات داستان است و بیشتر یک تاکتیک‌دان است تا یک رزمنده.

 

۲. ریومن ساکونا (Ryomen Sukuna)

ریومن ساکونا یا پادشاه نفرین‌ها به عنوان بهترین جادوگر جوجوتسو در عصر طلایی جادوگری شناخته شد، چون می‌توانست به مصاف هر جادوگری در آن زمان برود و پیروز شود. حتی با وجود اینکه او یک گسترش دامنه واقعاً جهانی و تکنیک‌های نفرین‌شده بسیار قوی دارد، هنوز حرف‌های زیادی در مبارزه تن به تن داشته که ترجیح می‌دهد قبل از رها کردن توانایی‌های جوجوتسو خود از هنرهای رزمی استفاده کند. سوکونا توانست در اوایل انیمه بر مگومی غلبه کند و بعداً در مانگا با هم به مصاف ماکی و یوجی برود. او همچنین نشان داده است که می تواند با گوجو ساتورو در هنرهای رزمی همگام شود.

۱. گوجو ساتورو (Gojo Satoru)

تکنیک‌های نفرین‌شده قابل‌توجهی که گوجو به کار می‌برد بسیار جالب هستند اما او در کنار انرژی نفرین‌شده‌اش، یک مبارز متخصص تای‌جوتسو نیز هست. دارای رفلکس های آنی و درک بی نظیری از میدان جنگ بوده، و همچنین یک ذهن تاکتیکی زیرک دارد که وقتی تصمیم می‌گیرد با مشت‌های خالی حریف را شکست دهد، هر کسی جلودارش نیست.

4.1 25 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

49 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا