برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین نمایش فیلم The Suicide Squad احتمالا در سال جاری رخ خواهد داد

این فیلم احتمالا بر خلاف قسمت قبل درجه سنی بزرگسال خواهد داشت

اولین نمایش فیلم The Suicide Squad احتمالا در سال جاری رخ خواهد داد ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
اولین نمایش فیلم The Suicide Squad

جیمز گان کارگردان هالیوودی مشهور در اینستاگرام اعلام کرد که اولین نمایش فیلم The Suicide Squad که می‌تواند شامل تریلر یا تصویر باشد، احتمالا در سال جاری رخ خواهد داد.

جیمز گان عادت دارد تا هر چند وقت یک بار در اینستاگرام، به سوالات طرفداران پاسخ دهد. او آخرین بار در روز شنبه این کار را انجام و در آن‌جا توضیحاتی درباره‌ی فیلم The Suicide Squad ارائه داد. یکی از این سوالات درباره‌ی درجه سنی فیلم بود که او تایید کرد این مورد در حال حاضر مشخص شده و هنوز به صورت عمومی اعلام نشده است. در پاسخ به این سوال که آیا درجه سنی فیلم بزرگسال خواهد بود، گان گفت: «صبر کنید و ببینید.»

گان از همان ابتدا که به پروژه‌ی تولید The Suicide Squad پیوست، مایل بود تا درجه سنی این فیلم R باشد و احتمالا هم چنین اتفاقی خواهد افتاد، اما نمی‌توان به رویکرد شرکت Warner Bros. هم بی‌توجه بود. به‌خصوص پس از عملکردی پایین‌تر از انتظاری که فیلم Birds of Prey با درجه سنی بزرگسال داشت.

با توجه به لغو شدن نمایشگاه کامیک‌کان امسال، طرفداران بسیاری امیدوار هستند که در عوض، شرکت وارنر اولین نمایش فیلم The Suicide Squad در قالب تریلر یا تصویر را به صورت اینترنتی در معرض عموم قرار دهد. خود گان هم در اینستاگرام گفت که احتمالا در سال جاری میلادی شاهد نمایشی از این فیلم خواهیم بود.

باید توجه کرد که رخ دادن این امر، وابسته به این است که شیوع ویروس کرونا تا چه زمان در وضعیت خطرناک قرار خواهد داشت و قرنطینه چه موقع پایان خواهد یافت. گان عنوان کرده بود که تاریخ اکران The Suicide Squad حتی با وجود این شرایط تغییری نخواهد یافت، ولی حتی ممکن است حرف گان هم در نهایت به واقعیت بدل نشود.

در حال حاضر اکران فیلم The Suicide Squad برای تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments