جیمزگان: اکران فیلم The Suicide Squad تاخیر نخواهد خورد

برای درک The Suicide Squad لازم نیست حتما فیلم اول را دیده باشید

The Suicide Squad

جیمز گان در صفحه‌ی اینستاگرام خود مدعی شده که عرضه‌ی فیلم The Suicide Squad با وجود شرایط پیرامون اپیدمی کرونا، به تعویق نمی‌افتد.

با توجه به اتفاقات پیش آمده پیرو شیوع ویروس کرونا، انتشار تعداد زیادی از فیلم‌ها عقب افتاده و به همین دلیل بسیاری از طرفداران Suicide Squad نگران هستند که تاریخ نمایش قسمت دوم این فیلم هم به تاخیر بیافتد. جیمز گان، کارگردان The Suicide Squad، اعلام کرده هیچ دلیلی برای عقب انداختن تاریخ عرضه‌ی این فیلم وجود ندارد و طبق برنامه پیش خواهیم رفت. او در صفحه‌ی اینستاگرام خود گفت:

 

در حال حاضر هیچ دلیلی برای عقب انداختن تاریخ انتشار Suicide Squad وجود ندارد. ما کاملا روی برنامه و حتی جلوتر از آن هستیم. ما بسیار خوش شانس بودیم که مراحل فیلمبرداری را قبل از شیوع کرونا انجام دادیم و ویرایش آن را در خانه‌های خود پیش بردیم.

از طرفی دیگر، گان هنگام پاسخ به سوالات مردم در اینستاگرام گفته مخاطبان The Suicide Squad برای درک این فیلم لازم نیست حتما فیلم قبلی این عنوان را دیده باشند و فیلم جدید یک دنباله محسوب نمی‌شود. فیلم اول Suicide Squad که توسط David Ayer در سال ۲۰۱۶ ساخته شده، توانست موفقیت‌های زیادی کسب کند.

طبق گفته‌ی کارگردان The Suicide Squad، این فیلم در تاریخ ۱۶ مرداد سال آینده (ششم آگوست ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا