#مهسا_امینی

آیا آیتم های وارزون به وارزون ۲ منتقل می‌شوند؟

پاسخ عجیب و غریب توسعه دهندگان به پرسش مهم ما!

آیا آیتم های وارزون به وارزون ۲ منتقل می‌شوند؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
انتقال آیتم از وارزون به وارزون ۲

این روزها دنیای گیم تشنه اطلاعات جدید از بازی کال آف دیوتی وارزون ۲ است و در عین حال توسعه دهندگان این بازی به شدت محافظ کارانه عمل می‌کنند. حال ما که به دنبال انتقال آیتم های خود از وارزون ۱ به وارزون ۲ هستیم، سوال مهمی را از توسعه دهندگان این بازی داریم!

این روزها یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر بازی، به خصوص بازی‌های آنلاین و به خصوص بازی‌های بتل رویال که سال‌های سال برای آن‌ها به روزرسانی عرضه می‌شود ریزتراکنش‌ها هستند. ریزتراکنش‌های درون بازی‌ها می‌توانند آیتم‌های بسیاری از جمله بتل پس، اسکین تفنگ، شخصیت‌های مختلف، چتر نجات، رنگ ماشین و غیره را برای شما فراهم کنند.

همانطور که در ابتدا اشاره شد این ریزتراکنش‌های در بازی‌های سبک بتل رویال که سال‌های سال برای آن‌ها به روزرسانی منتشر می‌شود بسیاری حیاتی هستند و کاربران و توسعه دهندگان زمانی با مشکل روبه رو می‌شوند که قصد عرضه نسخه بعدی بازی بتل رویال خود را داشته باشند. این روزها یکی از داغ‌ترین نام‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی، نام Call of Duty Warzone 2 است و از آنجایی که کاربران طی دو سال اخیر آیتم‌ها بسیاری را در این بازی خریداری کرده‌اند، علاقه‌ای به از دست دادن آن‌ها ندارند.

بازی Call of Duty Warzone در حال حاضر در سومین فصل خود پس از یکپارچگی با بازی Call of Duty Vanguard قرار دارد و در سوی دیگر شرکت اکتیویژن به تازگی از توسعه نسخه دوم وارزون در کنار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خبر داده است و موضوعی که کاربران را در فکر فرو برده، انتقال یا انتقال نیافتن آیتم‌های خریداری شده از وارزون ۱ به وارزون ۲ است. متاسفانه تیم توسعه دهنده بازی وارزون ۲ طی مصاحبه خود با روزنامه واشنگتن پست، تلاش کرد تا پاسخی قانع کننده به این موضوع ندهد و ما را بیش از پیش در فکر فرو ببرد.

روز ۲۹ آوریل، برابر با ۹ اردیبهشت ماه سال جاری، خبرنگار روزنامه واشنگتن پست مصاحبه‌ای با دو توسعه دهنده بازی وارزون ۲ یعنی جاش بریج (Josh Bridge) مدیر نوآوری تیم کال آف دیوتی و تد تیمونز (Ted Timmons) کارگردان ارشد بخش نوآوری تیم ریون سافتور (Raven Software) ترتیب داد. طی این مصاحبه، آن‌ها بیشتر پیرامون فصل سوم بازی وارزون صحبت کردند، با این حال در انتهای مصاحبه، آن‌ها به سمت بازی وارزون ۲ رفته و در همین راستا خبرنگار واشنگتن پست درباره انتقال آیتم های تزئینی درون بازی یعنی اسکین تفنگ، اسکین ماشین، لباس شخصیت‌ها و غیره از وارزون ۱ به وارزون ۲ سوالاتی پرسید.

پاسخ بریج به وضوح آن چیزی که ما انتظارش را داشتیم نبود، با این حال می‌توان برداشت‌های بسیاری از سخنان او داشت. به گفته آقای بریج، این موضوع چالشی کاملا جدید برای توسعه دهندگان است. او اشاره داشت که پیش‌تر، بازی‌های کال آف دیوتی پس از سپری کردن چرخه‌ای یک یا دو ساله به طور کامل از دور خارج می‌شدند، ولی بازی وارزون اینگونه نیست. به گفته او این بازی (وارزون) مملو از محتوای متفاوت از سه عنوان متفاوت بوده که پیش‌تر نیز با شروع فصل اول بازی ونگارد و ادغام با وارزون مشکلات بسیاری به بار آورده و شاهد باگ‌های فراوانی در آن بودیم.

آقای بریج در ادامه اشاره داشت که تیم توسعه این بازی هنوز در حال کار و تلاش برای مدیریت این خزانه بسیار وسیع است و تا زمانی که به نتیجه نهایی نرسند، درباره آن خبری به صورت عمومی منتشر نخواهند کرد. شرکت اکتیویژن مانند همیشه محافظ کارانه عمل کرده و اطلاعات چندانی در اختیار عموم قرار نمی‌دهد، با این حال آن‌ها اشاره داشتند که باید منتظر نوآوری‌های فراوان و خارق العاده در بازی وارزون ۲ باشیم. در کنار آن، آن‌ها باور دارند که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 پایه گذار دوره‌ای تازه در دنیای کال آف دیوتی خواهد بود. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا تیم‌های توسعه دهنده بازی وارزون موفق به مدیریت این موضوع مهم خواهند شد؟‌ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا