1%
  • 0/10

درآمد اولیه بازی وارزون موبایل ناامیدکننده بود

کمتر از کالاف دیوتی موبایل

درآمد اولیه بازی وارزون موبایل ناامیدکننده بود ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
درآمد وارزون موبایل

گزارش‌ها نشان می‌دهد که درآمد اولیه بازی وارزون موبایل حدود ۶۷ درصد کمتر از بازی کالاف دیوتی موبایل است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت اکتیویژن در سال ۲۰۱۹ میلادی بازی کالاف دیوتی موبایل را روانه بازار کرد. در حالی که گیمرها انتظار عملکرد ضعیفی از این بازی داشتند، اما این عنوان به سرعت به یکی از محبوب‌ترین عناوین پلتفرم موبایل تبدیل شد و در عرض چهار روز نخست انتشار، به درآمد ۴.۲ میلیون دلار دست یافت.

حال پس از گذشت سال‌ها، اکتیویژن طی هفته‌های قبل جدیدترین ساخته خود از سری کالاف دیوتی تحت عنوان وارزون موبایل را منتشر کرد. با این وجود، بازی نه تنها موفقیت‌های COD Mobile را تکرار نکرد، بلکه از نظر درآمد یک شکست تلخی را در کارنامه شرکت اکتیویژن نیز رقم زده است.

در واقع، بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty Warzone Mobile طی ۴ روز نخست انتشار حدود ۱.۴ میلیون دلار برای اکتیویژن درآمدزایی کرده که این رقم در مقایسه با درآمد ۴.۲ میلیون دلاری کالاف دیوتی موبایل، حدود ۶۷ درصد کمتر است.

در حالی که در نگاه اول دستیابی به درآمد ۱.۴ میلیون دلاری بازی وارزون موبایل رقم قابل توجهی است، اما در مقام مقایسه، ناامیدکننده به نظر می‌رسد. بهتر است بدانید که این عنوان در دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی به طور محدود در برخی از کشورها منتشر شد و تا به امروز بالغ بر ۲.۲ میلیون دلار درآمدزایی داشته است. ذکر این نکته مهم است که حدود ۴۷ درصد از این رقم، ۱.۱ میلیون دلار، به گیمرهای ایالات متحده آمریکا اختصاص دارد.

لازم به ذکر است که هر دو بازی COD Mobile و COD Warzone Mobile در حال حاضر به صورت رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارند. ناگفته نماند که شرکت اکتیویژن به طور همزمان از دو بازی مزبور پشتیبانی می‌کند و در آینده محتواهای جدیدی برای این عناوین عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments