1%
  • 10/10

بهترین مکان‌ها برای فرود آمدن در وردانسک وارزون موبایل

کجا فرود بیایم؟!

بهترین مکان‌ها برای فرود آمدن در وردانسک وارزون موبایل ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
وردانسک وارزون موبایل

نسخه جهانی وارزون موبایل به‌تازگی عرضه شده و یکی از سوالاتی که از همان ابتدا ذهن تازه‌ واردان را مشغول کرده، این است که بهترین مکان‌ برای فرود آمدن در وردانسک وارزون موبایل کجاست؟

اگرچه وارزون موبایل یک بازی جدید است، اما نقشه مپ بتل رویال آن یعنی وردانسک یکی از محبوب‌ترین مپ‌های فرانچایز کالاف دیوتی است که طی چند سال گذشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. با این حال، هنوز کسانی هستند که با عناوین شوتر یا بتل رویال مانند وارزون آشنایی ندارند. بنابراین به مناسبت عرضه جهانی فاجعه‌بارش قصد داریم نگاهی اجمالی به بهترین مکان‌ها برای فرود آمدن در وردانسک وارزون موبایل داشته باشیم.

Superstore

سوپر استور بهترین مکان برای شروع است، اما به‌خاطر محبوبیت زیادی که بین طرفداران فرانچایز کالاف دیوتی دارد، یکی از شلوغ‌ترین مکان‌های وردانسک محسوب می‌شود. از آنجایی که سوپر استور یک مکان شناخته شده است و نسبت به دیگر قسمت‌های وردانسک، لوت باکس، سلاح و مهمات بیشتری دارد، شما می‌توانید به راحتی تمامی تجهیزات و سلاح‌های لازم را پیدا کرده و با پنهان شدن در نقاط کور، حریفان خود را هنگام لوت کردن شکار کنید. بنابراین اگر در تیراندازی خوب هستید و با کمپ کردن نیز آشنایی دارید، حتما در سوپر استور فرود بیایید.

Airport

یکی دیگر از مکان‌های عالی برای فرود آمدن، فرودگاه است، چراکه درست مثل سوپر استور مملو از انواع سلاح‌ها و هرگونه مهماتی است که برای مقابله با حریفان خود نیاز پیدا می‌کنید. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که فرودگاه یک مکان باز بزرگ است و کمپ کردن را به امری دشوار تبدیل می‌کند، بنابراین تنها درصورتی که مهارت تیراندازی خوبی دارید و از هجوم بردن به دل دشمن نمی‌ترسید، فرودگاه را انتخاب کنید.

TV Station

در آخر می‌رسیم به TV Station که بهترین مکان ممکن برای مبتدیان است، چراکه برخلاف سوپر استور و فرودگاه، تعداد انگشت شماری اینجا را برای فرود خود انتخاب می‌کنند. در این مکان، هم اسلحه و هم تنوعی گسترده از وسایل نقلیه‌ را پیدا خواهید کرد و از آنجایی که اغلب خلوت است، می‌توانید بدون استرس و چک کردن دور و اطرافتان، خود را برای جنگ آماده کنید. از دیگر مزیت‌های TV Station نیز می‌توان به ایستگاه خریدی اشاره کرد که امکان خریداری هرگونه سلاح و مهمات لازم را برای شما فراهم می‌کند. همچنین به‌خاطر اینکه در نزدیکی مرکز مپ قرار دارد، باعث می‌شود تا به‌راحتی گیر گاز سمی اطراف مپ نیوفتید.

نظر شما در این رابطه چیست؟ اگر مکان‌های بهتری برای فرود آمدن در وارزون موبایل سراغ دارید، حتما آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments