1%
  • 8.3/10

خبری خوش برای طرفداران؛ اکتیویژن از برطرف شدن تمامی مشکلات وارزون موبایل روی اندروید خبر داد

آپدیت بزرگی در راه است!!

خبری خوش برای طرفداران؛ اکتیویژن از برطرف شدن تمامی مشکلات وارزون موبایل روی اندروید خبر داد ۴۹۶ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
وارزون موبایل روی اندروید

به‌دنبال شکایت کاربران و حواشی بوجود آمده، اکتیویژن با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود، از برطرف شدن تمامی مشکلات وارزون موبایل روی اندروید خبر داد.

از وقتی نسخه جهانی عرضه شده، بازی وارزون موبایل به‌خاطر مشکلات کوچک و بزرگ متعددی مثل پایین بودن گرافیک، داغ شدن بیش از حد دستگاه، عدم اتصال به سرورهای اکتیویژن، قرار گرفتن بازیکنان موبایل با بازیکنان کنسول (منظور کسانی هستند که از دسته کنسول‌های بازی استفاده می‌کنند) در یک لابی و باگ‌های فراوان‌، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. طی چند روز گذشته به‌قدری شمار شکایات و حواشی زیاد بوده که اکتیویژن به‌تازگی سکوت خود را شکسته و با انتشار تصویر زیر از برطرف شدن تمامی مشکلات وارزون موبایل روی اندروید خبر داده است.

به‌روزرسانی برای نسخه اندروید. تیم توسعه سخت در تلاش بوده تا با آماده سازی آپدیتی بزرگ، مشکلات مطرح شده را برطرف کند و تجربه بهتری را برای طرفداران فرانچایز کالاف دیوتی رقم بزند. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

متاسفانه این به‌روزرسانی بزرگ تنها مختص نسخه اندروید است و مشکلات نسخه iOS را برطرف نمی‌کند، اما جای شکی نیست که در آینده نزدیک به‌روزرسانی اختصاصی برای دارندگان آیفون نیز منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزئیات به‌روزرسانی نسخه اندروید را مشاهده کنید:

  • برطرف شدن مشکلی که مانع از دسترسی برخی دستگاه‌ها به گرافیک‌های بالا می‌شد
  • افزایش زمان بارگیری داده‌ها به‌منظور بهبود بخشیدن به گرافیک و سرعت اجرای بازی
  • برطرف شدن هرگونه باگ یا مشکل شناسایی شده توسط کاربران مانند عدم اتصال به سرورهای اکتیویژن
  • از دسترس خارج شدن بازی برای دستگاه‌های پشتیبانی نشده (دستگاه‌هایی که مشخصات لازم برای اجرای بازی را ندارند)

اکتیویژن همچنین از کاربران خواسته تا درصورت مواجه شدن با مشکلات جدید، آن را در ساب ردیت وارزون موبایل مطرح کنند. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا یک به‌روزرسانی برای برطرف کردن تمامی مشکلات بازی کافیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

496 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments