تماشا کنید: باگ ماشین وارزون 2 آن را به زیر دریایی تبدیل می‌کند!

نگاهی به جدیدترین باگ (ویژگی) وارزون 2!!!

باگ ماشین وارزون 2 جدیدترین باگ سرسام آور این بازی پر طرفدار است. گرچه باید توسعه دهندگان این بازی مورد تحسین قرار بگیرند، اما باید جایی را برای سرزنش آن‌ها به دلیل باگ‌های فراوان نگه داشت!

به تازگی باگی عجیب در بازی Call of Duty Warzone 2 کشف شده که به کاربران اجازه می‌دهد بدون آنکه غرق شوند، به رانندگی با ماشین زیر آب بپردازند! بازی وارزون 2 از زمان انتشار تا به امروز باگ‌های بسیاری داشته که سبب عصبانیت کاربران شده و امیدواریم هر چه زودتر توسعه دهندگان با آغاز فصل دوم وارزون 2 به رفع آن‌ها بپردازند.

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 که دنباله مستقیم وارزون سال ۲۰۲۰ بوده، آخرین عنوان انتشار یافته توسط اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در سبک محبوب بتل رویال است. در حالی که این بازی توسط کاربران و منتقدین به دلیل نوآوری‌های فراوان از جمله افزودن بخش DMZ، قابلیت Proximity Chat و بسیاری ویژگی‌های دیگر به طور مداوم مورد تحسین قرار گرفته، به دلیل باگ‌ها و گلیچ‌های فراوان شاهد ریزش کاربران زیادی بوده است.

در این مدت تیم اینفینیتی وارد با همراهی تیم ریون سافتور (Raven Software) بسیاری از مشکلات این بازی را برطرف کرده، با این حال نباید این موضوع را انکار کرد که مشکلات فنی این بازی هنوز زیاد بوده که می‌توانند به راحتی سبب عصبانیت شما شوند.

روز گذشته ویدیویی در صفحه CODWarzone در شبکه ردیت توسط کاربری با نام The-Weasel منتشر شد که از قابلیت ماشین سواری زیر آب پرده برداری که باگی فوق العاده عجیب است! در ویدیویی که در ابتدای مطلب مشاهده می‌کنید، این کاربر بدون آنکه با مشکل روبه رو شود به سوی آب رفته و به رانندگی زیر آب ادامه می‌دهد. اگر توجه داشته باشید پس از ورود به آب هیچ ضربه‌ای به او وارد نشده و او به راحتی هر چه تمام‌تر در اعماق آب‌های ال مزرح رانندگی می‌کند. نا گفته نمانده که شما برای این کار حتما باید از کامیونی که در ویدیو مشاهده می‌کنید، استفاده بکنید!

عکس العمل دیگر کاربران به این باگ نیز در نوع خود جالب بود. بسیاری این باگ را تجربه‌ای سرگرم کننده در آب‌های عمیق ال مزرح دانسته و برخی دیگر آن را باگ آزار دهنده دیگری در بازی محبوب خود می‌دانند. با این وجود، فارغ از نظر شخصی کاربران، این اتفاق مشکلی فنی بوده که می‌تواند به تجربه کاربران از یک بازی شوتر آنلاین ضربه بزند.

بسیاری کاربران از کسانی که به تجربه نسخه بتای بازی نشسته شکایت داشته و آن‌ها را به بار تمسخر گرفتند. برخی دیگر در بخش نظرات اعلام کردند که این باگ محدود به بخش نمایش داده شده در ویدیو نبوده و در برخی دیگر از نقاط نقشه نیز می‌توان از این باگ سوء استفاده کرد. برخی دیگر از کاربران باگ رانندگی در آب را نادیده گرفته و به باگ سرسام آور قابلیت Proximity Chat در سمت چپ صفحه اشاره داشته‌اند که مدت‌ها است کاربران را آزار می‌دهد.

بازی وارزون 2 گان پلی فوق العاده قوی داشته و با وجود کاربران بسیار پر شور، تبدیل به یکی از بهترین و فعال‌ترین بازی‌ها شده است، اما ما باور داریم تعداد زیاد باگ‌ها می‌تواند به سادگی باعث کم فروغ شدن این بازی شود و توسعه دهندگان هر چه زودتر باید راه حلی برای این مشکلات پیدا کنند.

بازی Call of Duty Warzone 2 در حال حاضر به طور کاملا رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه شخصی در دسترس است. آیا شما نیز با باگ ماشین وارزون 2 روبه رو شده‌اید؟ آیا باگ‌های این بازی سبب دوری شما از این بازی شده‌اند یا خیر؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا