تماشا کنید: هک قایق پرنده وارزون ۲.۰ در عین آزار دهندگی شما را می‌خنداند!

کمتر از یک ماه پس از انتشار، سیل هک‌ها از راه رسیدند!

وارزون ۲.۰ هنوز از راه نرسیده، هکرهای دوست نداشتنی و آزار دهنده بسیاری را به خود دیده است. هک قایق پرنده وارزون ۲.۰ جدیدترین این هک‌ها بوده که البته بیش از آنکه آزار دهنده باشد، ما را شاد کرده و خنده بر لب‌هایمان آورده است!

بازی Call of Duty Warzone 2.0 در حدود دو هفته پس از انتشار بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ و به طور دقیق‌تر در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه به انتشار رسید. در زمان انتشار این مطلب، کمتر از یک ماه از انتشار هر دو بازی گذشته، با این حال کاربران در حال تلخ کردن تجربه هر دو بازی برای دیگران به دلیل استفاده از هک هستند.

پیش‌تر کاربری در شبکه ردیت از هکی فیلم برداری کرده که سبب عصبانیت زدن شما می‌شود. در این ویدیو، اینگونه به نظر می‌رسد که دشمن این کاربر قدرت شناسایی دیگر کاربران را از پشت دیوار داشته یا به اصطلاح از هک Wall Hack استفاده می‌کند. بسیاری از کاربران از تماشای هکرها در بازی شگفت زده شده‌اند و این در حالی است که بسیاری کاربران اعلام کرده‌اند هکرهایی مشابه در زمان انتشار نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز حضور داشته‌اند!

اما ویدیویی که قصد داریم از آن بگوییم، شامل هک Wall Hack یا هک‌های مشابه نمی‌شود. شخصی با نام Co2Scorpick به تازگی ویدیویی در شبکه ردیت منتشر کرده که دشمن او را در حال پرواز با قایق در وارزون ۲.۰ نمایش می‌دهد! همانطور که در ویدیو نیز تماشا می‌کنید، این کاربر پس از نزدیک‌تر شدن به سوژه خود، از دوربین سلاح استفاده کرده تا دیدی بهتر به او داشته باشد. پس از مدتی دو نفر از قایق بیرون پریده و قایق آن‌ها پس از مدتی میان زمین و آسمان منفجر می‌شود.

شخصی که ویدیو را به انتشار گذاشته، چند ساعت بعد اعلام کرد که هکرها ویدیوی انتشار یافته توسط او را در یوتیوب تماشا کرده و او را به بازی خود دعوت کرده‌اند. به گفته Co2Scorpick این هک توسط دشمن او طراحی و ساخته شده و قصد ندارد آن را به صورت جهانی عرضه کرده و به فروش برساند. شخص هکر اعلام کرده او خوش شانس است که پیش از ملحق شدن دیگر کاربران به او، از صحنه خارج شده است.

شخص انتشار دهنده ویدیو از شخص هکر درخواست استفاده از قایق هک شده را کرده، اما شخص هکر به او هشدار داده که استفاده از این وسیله می‌تواند او را به طور دائم در بازی وارزون ۲.۰ بن کند! لازم به ذکر است علاوه بر استفاده از هک که می‌تواند سبب بن شدن کاربران شود، فحاشی و استفاده از جملات تهاجمی چه در گفتگوی صوتی و چه در گفتگوی متنی می‌تواند سبب بن شدن کاربران شود. از جمله اشخاص مهم بن شده می‌توان به دکتر دیسرسپکت (Dr. Disrespect) به مدت هفت روز به دلیل استفاده از جملات تهاجمی در گفتگوی صوتی بازی اشاره داشت.

بازی Call of Duty Warzone 2.0 به طور رایگان برای دریافت در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. به نظر شما چه اقدامی باید در برابر هکی چون هک قایق پرنده وارزون ۲.۰ صورت بگیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا