1%
  • 0/10

حمله بی سابقه کاربران به نمرات بازی Warzone 2.0

سال‌ها تلاش اینفینیتی وارد کاربران را راضی نکرده است!

حمله بی سابقه کاربران به نمرات بازی Warzone 2.0 ۵ ۳۰ آبان ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
نمرات بازی Warzone 2.0

بمباران تنها در بازی وارزون ۲.۰ وجود نداشته و خارج از آن نیز کاربران به بمباران کردن ادامه می‌دهند. حمله بی سابقه کاربران به نمرات بازی Warzone 2.0 سبب نگرانی توسعه دهندگان و کاربرانی که هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اند شده است!

نظرات و نمرات بازی Call of Duty: Warzone 2.0 نشان از عصبانیت بیش از حد کاربران از این بازی دارد. اگر شما همین حالا به شبکه استیم یا وبسایت متاکریتیک مراجعه کنید، بدون شک از نمرات کاربران و حمله آن‌ها به بتل رویال وارزون ۲.۰ متعجب خواهید شد! نسخه دوم بتل رویال وارزون در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه به انتشار رسید و در حالی که مشکلاتی خرد با خود به همراه داشته، به شدت مورد توجه کاربران، به خصوص کاربرانی که از تجربه نقشه کالدرا در بازی وارزون نا راضی بودند قرار گرفته است. با این حال، مثل همیشه کاربران بسیاری هستند که از یک بازی نا راضی بوده و باید گفت که تعداد افراد نا راضی از وارزون ۲.۰ کم نیستند!

نظرات و نمرات منفی کاربران برای وارزون ۲.۰، این بازی را در لیست بدترین بازی‌های شبکه استیم و البته وبسایت متاکریتیک جای داده است. در زمان انتشار این مطلب، بازی وارزون در دسته بازی‌های خیلی منفی (Mostly Negative) شبکه استیم با بیش از ۷۶۰۰ نظر و نمره جا خوش کرده است. کاربران در وبسایت متاکریتیک نمره ۲.۲ از ۱۰ را برای نسخه رایانه شخصی، نمره ۱.۳ از ۱۰ را برای نسخه پلی استیشن ۴ و نمره ۲.۴ را برای نسخه پلی استیشن ۵ به این بازی اختصاص داده‌اند!

لازم به ذکر است که نظرات منفی بسیاری از کاربران حاوی پیام‌هایی مشابه هستند. کاربران این بازی در رایانه شخصی به شدت از قابلیت Aim Assist کاربران کنترلر عصبانی بوده و آن را غیر منصفانه می‌دانند. برخی دیگر با رابط کاربری و سیستم لوت بازی مشکل دارند. تعدادی کاربران به طور کلی از نقشه ال مزرح (Al-Mazrah) نا راضی بوده و تعدادی دیگر از کاربران مشکلات فنی بازی را دلیل نمره پایین خود اعلام کردند. جالب است بدانید برخی از کاربران، از دسترس خارج شدن سرورهای بازی وارزون تا روز ۲۸ نوامبر، برابر با ۷ آذر ماه را دلیل نمره پایین خود بیان کرده‌اند.

البته در میان بسیاری از این نظرات و نمرات منفی یک موضوع مشابه دیده شده و آن تجربه بازی توسط این افراد به مدتی بسیار کوتاه است که به نظر ما کافی نیست و آن‌ها نتوانسته‌اند از تمام جنبه‌های بازی لذت ببرند. با وجود تمام این موضوعات، ما باور داریم که نظر کاربران با گذشت زمان به شدت تغییر خواهد کرد. بسیاری از بازی‌ها طی سال‌های اخیر توانسته‌اند پس از جای گیری در دسته خیلی منفی، خود را بالا کشیده و به دسته بازی‌های مثبت (Positive) برسند و بازی وارزون ۲.۰ نیز پتانسیل رسیدن به این جایگاه را بدون شک دارد.

شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیوی محبوب اینفینیتی وارد (Infinity Ward) طی ماه‌های آتی بارها و بارها این بازی را با نظر کاربران به روزرسانی کرده و باید منتظر تغییرات اساسی زیادی در این بازی طی زمان باشیم. این موضوع را نباید فراموش کرد که رابط کاربری وارزون ۲.۰ از نظر بسیاری کاربران مشکلاتی داشته که احتمالا طی زمان تغییراتی عمده به خود ببیند.

این روزها بسیاری کاربران آرزو دارند به بازی وارزون باز گردند و برخی دیگر به دنبال به روزرسانی جدید برای وارزون ۲.۰ هستند. چند روزی تا بازگشت نقشه کالدرا باقی مانده و تا زمان بازگشت آن شما باید در ال مزرح به سر ببرید. اگر دل شما مانند بسیاری از کاربران برای نقشه وردانسک (Verdansk) تنگ شده، باید تا انتشار بازی Call of Duty: Warzone Mobile صبر پیشه کنید.

بازی Call of Duty Warzone 2.0 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره نمرات بازی Warzone 2.0 و به طور کلی این بازی چیست؟ شما چه نمره‌ای به این بازی می‌دهید؟ منتظر نظرات و نمرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments