شایعه: فیلم زاتانا توسط شرکت برادران وارنر در حال ساخت است

فیلم چهارمین زن جذاب کمیک بوک‌ها بالاخره ساخته می‌شود؟

ساخت فیلم زاتانا

براساس شایعاتی که اخیرا منتشر شده، به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر ساخت فیلم زاتانا را آغاز کرده است تا بالاخره شاهد اولین فیلم مستقل این ابرقهرمان باشیم.

حدود دو سال پیش بود که برای اولین بار شایعاتی مبتنی بر ساخت یک فیلم مستقل بر اساس شخصیت زاتانا در فضای مجازی منتشر شد. اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی، وب سایت معتبر ددلاین رسما این شایعات را تایید کرد اما هرگز شاهد یک بیانیه رسمی از سوی برادران وارنر در رابطه با چنین خبری نبودیم.

با این وجود، اگر به خاطر داشته باشید، وب سایت Deadline ساخت فیلم Zatanna را در کنار ساخت آثاری بر اساس شخصیت‌های Batgirl و Supergirl مطرح کرده بود؛ در حال حاضر آثار مربوط به بت‌گرل و سوپرگرل تایید شده و از همین رو به نظر می‌رسد که ادعای ددلاین مبنی بر ساخت فیلم زاتانا هم حقیقت داشته باشد.

همان طور که می‌دانید در حال حاضر جی. جی. آبرامز روی سریال انیمیشنی Justice League Dark (که در تاریخی نامشخص از شبکه‌ی HBO Max پخش خواهد شد) کار می‌کند که قرار است در این سریال شخصیت‌های شناخته شده و محبوبی همچون بتمن، بلک ارکید و اتریگن در کنار زاتانا حضور داشته باشند. با این حال، طی گزارشی که اخیرا منتشر شده، شخصیت زاتانا از دارای یک فیلم مستقل هم خواهد شد که ظاهرا ارتباطی با این انیمیشن ندارد!

زاتانا زاتارا توسط گاردنر فاکس و مورفی اندرسون در کمیک‌های دی‌سی خلق شده و اولین حضور او به شماره‌ی چهارم مجله‌ی Hawkman برمی‌گردد. او همچون پدرش در سحر و جادو تبحر دارد و از توانایی‌هایی مثل جادوگری، کنترل عناصر، کنترل آب و هوا، مهارت در مبارزات تن به تن، پیش‌بینی آینده، کنترل زمان و ایجاد پورتال (در برخی مواقع خاص) بهره می‌برد.

او در بسیاری از کمیک‌ها در کنار جان کنستانتین و بتمن قرار گرفته و از همین رو، بسیاری اعتقاد دارند که در صورت ساخت فیلم مستقل زاتانا، این احتمال وجود دارد که حداقل یک نفر از این کاراکترها هم در این فیلم، حضور پیدا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا