آماری از فروش فیلم Blue Beetle منتشر شد

ضعیف‌ترین افتتاحیه دنیای توسعه‌یافته دی سی

فروش فیلم Blue Beetle

طبق آماری که از فروش فیلم Blue Beetle منتشر شده، این اثر ضعیف‌ترین افتتاحیه باکس آفیس را در بین تمام آثار دنیای توسعه‌یافته دی سی (DC Extended Universe) داشته است.

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و مجموعه دنیای توسعه‌یافته دی سی با آخرین فیلمشان یعنی The Flash یکی از بزرگترین شکست‌ها را در تاریخ هالیوود تجربه کردند. این اثر سومین شکست متوالی دی سی بعد از اکران دو فیلم Black Adam و Shazam! Fury of the Gods بود که سرنوشت ناامیدکننده‌ای داشتند و در نهایت با ضرردهی در سالن‌های سینما به کار خود پایان دادند.

تا به الان تقریبا کار دنیای توسعه‌یافته دی سی به پایان رسیده و قرار است پس از پایان اکران فیلم Blue Beetle که چند روزی از نمایشش می‌گذرد و همچنین Aquaman and the Lost Kingdom این مجموعه به اتمام برسد.

حالا به تازگی آماری از فروش فیلم Blue Beetle منتشر شده که طبق آن به نظر می‌رسد قرار نیست این اثر عملکردی بهتر از سه فیلم قبلی دنیای توسعه‌یافته دی‌سی داشته باشد. طبق گفته لوئیر فرناندو (Luiz Fernando)، کارشناس باکس آفیس فیلم Blue Beetle در پنج روز اول اکران خود در ۶۱ کشور تنها ۱۸ میلیون دلار فروش داشت که این ضعیف‌ترین آمار فروش دنیای توسعه‌یافته دی سی است. این میزان فروش حتی از عملکرد فاجعه‌بار فیلم Shazam! Fury of the Gods و همچنین اکران فیلم Wonder Woman 1984 در اوج همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ نیز پایین‌تر است.

در مجموع تا به الان این فیلم به فروش ۲۵ میلیون دلاری در آمریکای شمالی رسیده و در سراسر جهان نیز توانسته تا فروش ۴۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری را ثبت کند. انتظار می‌رفت که فیلم Blue Beetle در قاره آمریکای جنوبی به موفقیت خوبی برسد. در افتتاحیه این اثر در برزیل فروش ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلاری و در مکزیک نیز فروش ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلاری را شاهد بودیم.

البته احتمال دارد که فیلم Blue Beetle به دلیل بودجه پایین تقریبا ۱۰۴ میلیون دلاری‌ای که دارد، با ضرر کار خود را به پایان نرساند و دست کم بتواند هزینه ساخت خود را جبران کند.

3.8 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا